Національна школа суддів України

Ефективне управління судом

24 листопада 2017 року в місті Одесі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України спільно та за підтримки українсько-канадського проекту “Підтримка судової реформи в Україні” проводять семінар для голів та керівників апаратів судів Одеської області на тему: “Ефективне управління судом.

Директор Одеського регіонального відділення Національної школи суддів України Валерій Левенець, головний менеджер міжнародних програм офісу уповноваженого з федеральних судових справ Канади Наталія Городецька привітали слухачів та ознайомили з регламентом та програмою заходу.

У проведенні семінару приймали участь суддя, голова суду Ньюфаунленда і Лабрадор Канади Дерек Грін та спеціаліст з судового адміністрування Памале Райдер-Лахі.

Ефективність заходу полягає в безпосередній комунікації голови суду з керівником апарату цього  ж суду.

У ході активної співпраці слухачі обговорювали стратегію розбудову ефективних і дієвих судів шляхом зміцнення спільного лідерства керівників суду, удосконалювали здатність делегувати свої обов’язки задля управління судом ефективною командою. Мали змогу окреслити стратегічне бачення та планування покращення доступу до правосуддя і роботи суду, виконували вправи, які спряли розбудові командної  роботи, окрім того розвивали навики комунікації у відносинах із виконавчою гілкою влади щодо збільшення фінансування для суду.