Національна школа суддів України
Анонси заходів


Микола Оніщук: «Одна справа — нормативна ідеологія судоустрою, інша — практики, які склалися на виконання цієї ідеології. Тут у нас утворився розрив, і доволі суттєвий»…


Міжнародна регіональна конференція високого рівня “Захист прав людини через суддівську освіту: кращі практики та удосконалення стандартів


Київські рекомендації про зміст та методологію суддівської освіти з питань застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, практики Європейського суду з прав людини та виконання рішень Європейського суду з прав людини


Kyiv Recommendations on the Content and Methodology of Judicial Training on the Implementation of the European Convention on Human Rights, case-law and execution of judgments of the European Court of Human Rights


Дистанційні курси як форма підготовки суддів

ОГОЛОШЕННЯ


У зв’язку із підвищеними ризиками поширенням епідеміологічної ситуації, пов’язаної із коронавірусом COVID-19


Тимчасові труднощі – не перепона для отримання якісної освіти 

1 грудня 2020 року вебінар “Етика спілкування в соціальних мережах\медіа”

2 грудня 2020 року, місто Київ, онлайн семінар для працівників апаратів місцевих (окружних) та апеляційних господарських судів, окружних та апеляційних адміністративних судів, Касаційного господарського суду та Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
4 грудня 2020 року в онлайн режимі апробація тренінгу на тему: “Підготовче провадження у господарському судочинстві”


(навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій)


Вийшов друком посібник «Огляд судової практики з розгляду спорів щодо виборів та виборчих правопорушень в Україні: за результатами президентських та парламентських виборів 2019 року».

Із електронною версією посібника можна ознайомитись ТУТ


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Національна школа суддів України запрошує суддів і суддів у відставці до співпраці з метою розробки матеріалів курсів для суддів, зокрема, стандартизованих лекцій, та їх подальшого викладання в ході підготовки суддів.

До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Серія навчальних заходів з підготовки суддів Верховного Суду

27 листопада 2020 року в місті Києві Національна школа суддів України у співпраці з проектами Європейського Союзу “ПРАВО-Justice” та  Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” провела онлайн підготовку суддів Верховного Суду (далі – ВС), яка проходила у рамках тижневої програми підвищення та підтримання рівня кваліфікації суддів цього суду.

Вітальними словами підготовку відкрили ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук та Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, які зазначили актуальність тематики включеної до нинішньої програми підготовки суддів ВС та побажали суддям плідної роботи протягом навчального дня.

Розроблення плану з комунікації у сфері ґендерної рівності

27 листопада 2020 року в місті Києві проректор Володимир Мазурок взяв участь в онлайн конференції з розроблення Плану заходів комунікації у сфері ґендерної рівності на 2021–2025 роки.

Наймасштабніша юридична онлайн подія року

26–27 листопада 2020 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук, проректори Наталія Шукліна та Володимир Мазурок беруть участь у наймасштабнішій юридичній онлайн події цього року – IX щорічному судовому форумі “Вектор розвитку 2020”, організованому Асоціацією правників України спільно з проєктом Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні”.

Засідання експертної групи з розробки програм підготовки суддів кримінальної спеціалізації

27 листопада 2020 року в Національній школі суддів України під керівництвом начальниці відділу підготовки викладачів (тренерів) – радниці Ольги Шаповалової та заступника начальниці Олександра Коротких відбулося онлайн засідання експертної групи з розроблення та внесення пропозицій до Стандартизованих програм підготовки суддів кримінальної спеціалізації на 2021 рік.

Актуальні аспекти написання судового рішення в адміністративному судочинстві

27 листопада 2020 року Національна школа суддів України спільно з експертами Проекту ЄС “Право-Justice” провела чергове дистанційне засідання групи розробників навчального курсу для суддів окружних адміністративних  судів “Актуальні аспекти (питання) написання судового рішення в адміністративному судочинстві”.

Усі новини