Національна школа суддів України
Анонси заходів


У зв’язку із підвищеними ризиками поширенням епідеміологічної ситуації, пов’язаної із коронавірусом COVID-19Вийшов друком посібник "Огляд судової практики у справах про адміністративну і кримінальну відповідальність за порушення правил фінансування політичних партій та виборчих кампаній".
Із електронною версією посібника можна ознайомитись ТУТ

Вийшов друком посібник «Огляд судової практики з розгляду спорів щодо виборів та виборчих правопорушень в Україні: за результатами президентських та парламентських виборів 2019 року».

Із електронною версією посібника можна ознайомитись ТУТ


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Національна школа суддів України запрошує суддів і суддів у відставці до співпраці з метою розробки матеріалів курсів для суддів, зокрема, стандартизованих лекцій, та їх подальшого викладання в ході підготовки суддів.

До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Робота тренерської команди напередодні ТоТ

15 вересня 2021 року Національна школа суддів України у співпраці з українсько-канадським Проєктом підтримки судової реформи провела нараду з тренерами щодо проведення тренінгу для тренерів (ТоТ) з викладання курсу «Подолання гендерних стереотипів при здійсненні правосуддя» для кандидатів на посаду судді.

Особливості комунікації в команді

15 вересня 2021 року Національна школа суддів України провела онлайн–тренінг для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області “Побудова ефективної команди”.

Захист прав споживачів: актуальні питання правозастосування та судової практики

15 вересня 2021 року в місті Києві Національна школа суддів України в межах підготовки для підтримання кваліфікації суддів місцевих загальних судів провела тренінг “Захист прав споживачів: актуальні питання правозастосування та судової практики”.

Ознайомлення суддів із особливостями процедури медіації

13–17 вересня 2021 року у місті Святогірськ Донецької області Національна школа суддів України у співпраці з міжнародним проєктом ПРООН із відновлення та розвитку миру проводить семінар для суддів “Базові навички медіатора”. Для участі у навчальному заході запрошені судді Донецької, Луганської та Запорізької областей.

У вітальній промові в. о. начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Тамара Закревська відзначила, що медіація є частиною системи альтернативного вирішення спорів, визнаною світовою практикою і тому опанування базовими навичками медіатора відповідає сучасним тенденціям розвитку суддівської освіти.

Співпраця в рамках підготовки суддів Вищого антикорупційного суду

14 вересня 2021 року в місті Києві проректорка Наталія Шукліна (онлайн) та начальниця відділу Тетяна Пустовойтова зустрілися з представниками Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні – міжнародною експерткою зі стратегічного планування та інституційного розвитку Тінатіною Голетіані та експертом з протидії корупції Віктором Килимаром.

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні та Національна школа суддів України мають сталі зв‘язки та успішний досвід співпраці з підготовки суддів Вищого антикорупційного суду, починаючи із їх призначення на посаду та проведення підготовки за програмою орієнтаційного курсу у квітні 2019 року. 

Усі новини