Національна школа суддів України
Анонси заходів

ОГОЛОШЕННЯ


До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Микола Оніщук: “Правосуддя є індикатором і гарантією суспільного прогресу”

Пропонуємо читачам інтерв’ю з Миколою Оніщуком – ректором Національної школи суддів України, доктором юридичних наук, яке було надруковане в грудневому номері наукового фахового журналу “Бюлетень Мін’юсту України”.

Європейський досвід роботи з дітьми на різних стадіях кримінального процесу

20–21 січня 2020 року в рамках українсько-нідерландського проекту “Зміцнення системи захисту дитини для дітей у конфлікті із законом” спільно з Всеукраїнською фундацією “Захист прав дітей” у Києві проходить тренінг для тренерів за участю представників судової влади, Національної школи суддів України та Національної академії внутрішніх справ.

Європейські стандарти судових витрат

20 січня 2020 року в місті Києві проректор Володимир Мазурок узяв участь у круглому столі “Судові витрати в Україні в контексті забезпечення доступу до правосуддя”, організований Радою Європи.

Ознайомлення суддів місцевих господарських судів з новелами законодавства щодо запобігання та протидії корупції

20–24  січня 2020 року в місті Харкові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить  підготовку суддів місцевих господарських судів.

Актуальні питання розгляду спорів за участі уповноваженого представника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

20–24 січня 2020 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку суддів окружних адміністративних судів.

Усі новини