Національна школа суддів України
Анонси заходівОГОЛОШЕННЯ


До уваги суддів, які будуть наставниками (коучами) стажування слухачів у судах, які спеціалізуються на розгляді цивільних справ


Запрошуємо суддів на дистанційні курси

Шановні працівники апаратів судів!

Національна школа суддів України запрошує спеціалістів із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прес-секретарів) судів і відповідальних за зв’язки з ЗМІ працівників апаратів судів взяти участь у дистанційному навчальному курсі “Комунікації в судовій діяльності”(для прес-секретарів судів).
Шановні судді !

Відповідно до Календарного плану періодичного навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації на 2018 рік Чернівецьке регіональне відділення Національна школа суддів України оновлює набір слухачів на 2 листопада 2018 року – одноденний загальноукраїнський семінар.
До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Як повертаються кредити. Завершення аудиторної частини блоку цивільного судочинства

Теоретично–практична частина блоку з цивільного судочинства спеціальної підготовки передбачала проведення 13 тренінгів, які кандидати на посаду судді опановували в період  з 17 вересня 2018 року.

Особливості спорів про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки

19 жовтня 2018 року в Чернівецькому регіональному відділення  для кандидатів на посаду судді  розпочався дводенний тренінг про  особливості розгляду справ про відшкодування шкоди, зокрема завданої джерелом підвищеної небезпеки.

Спільними зусиллями на захист прав людини

18 жовтня 2018 року у штаб-квартирі Ради Європи в Страсбурзі під час регіональної конференції “Зміцнення доступу до правосуддя жінок, постраждалих від насильства” відбулася робоча зустріч проректора Національної школи суддів України Наталії Шукліної та начальника відділу міжнародного співробітництва Тетяни Пустовойтової зі спеціальним радником Генерального секретаря Ради Європи в Україні паном Режі Брійя.

Посилення доступу до правосуддя жінок, постраждалих від насильства

18-19 жовтня 2018 року у місті Страсбурзі (Франція) в рамках Проекту Партнерство заради належного врядування “Посилення доступу до правосуддя жінок, постраждалих від насильства, в шести країнах Східного партнерства” проходить регіональна конференція  “Доступ до правосуддя жінок, постраждалих від насильства”.

Участь у конференції бере українська делегація на чолі з проректором Національної школи суддів України Наталією Шукліною.

Слідчий суддя як гарант дотримання прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні

18 - 19 жовтня 2018 року в м. Харкові Національна школа суддів України за підтримки проекту “Зміцнення потенціалу офісу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” Програми розвитку ООН проводить чергове засідання групи розробників навчального курсу у формі тренінгу на тему: “Діяльність слідчого судді як гаранта захисту прав людини на досудовому розслідуванні”.

Усі новини