Національна школа суддів України
Анонси заходів

Микола ОНІЩУК: «Доступ до суддівської професії: чи готова судова система до розгляду воєнних злочинів?»

Інтерв’ю ректора Національної школи суддів України Миколи Оніщука спеціально для загальнонаціонального правового тижневика «Юридичний вісник України»


Микола ОНІЩУК: «Центральне місце в реформуванні правосуддя повинен займати суддя»

Інтерв’ю ректора Національної школи суддів України Миколи Оніщука спеціально для загальнонаціонального правового тижневика «Юридичний вісник України»
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

підготовки суддів для підтримання кваліфікації,

періодичного навчання суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації,

підготовки та періодичного навчання з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації працівників апаратів судів та працівників Служби судової охорони

за рахунок коштів Державного бюджету України

серпень 2022 року


Київські рекомендації про зміст та методологію суддівської освіти з питань застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, практики Європейського суду з прав людини та виконання рішень Європейського суду з прав людини

Kyiv Recommendations on the Content and Methodology of Judicial Training on the Implementation of the European Convention on Human Rights, case-law and execution of judgments of the European Court of Human Rights


Наказ Про порядок дій при оголощенні повітряної тревоги


29 липня 2022 року відбудеться вебінар для слідчих суддів та суддів кримінальної спеціалізації апеляційних загальних судів


Інформація щодо ПРОГРАМИ HELP Ради Європи(навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій)


Вийшов друком посібник "Огляд судової практики у справах про адміністративну і кримінальну відповідальність за порушення правил фінансування політичних партій та виборчих кампаній".
Із електронною версією посібника можна ознайомитись ТУТ

Вийшов друком посібник «Огляд судової практики з розгляду спорів щодо виборів та виборчих правопорушень в Україні: за результатами президентських та парламентських виборів 2019 року».

Із електронною версією посібника можна ознайомитись ТУТ


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Національна школа суддів України запрошує суддів і суддів у відставці до співпраці з метою розробки матеріалів курсів для суддів, зокрема, стандартизованих лекцій, та їх подальшого викладання в ході підготовки суддів.

До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Навчальні відеоматеріали для дистанційного курсу

16 серпня 2022 року у приміщенні Національної школи суддів України відбулась зйомка навчальних відеоматеріалів дистанційного курсу для суддів “Докази і доказування в адміністративному судочинстві ”.

Інформаційно-психологічна безпека як частина національної безпеки України

16 серпня 2022 року Вінницький навчальний центр Національної школи суддів України спільно з відділом підготовки суддів провели для помічників суддів та працівників апаратів місцевих, апеляційних судів, Верховного Суду та Вищого антикорупційного суду семінар “Інформаційно-психологічна безпека як частина національної безпеки України”.

Особливості здійснення цивільного та кримінального судочинства в умовах воєнного стану

15–16 серпня 2022 року Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку для підтримання кваліфікації суддів місцевих загальних судів.

Досудове розслідування та судовий розгляд в умовах воєнного стану в Україні

12 серпня 2022 року Національна школа суддів України провела онлайн–засідання групи розробників матеріалів семінару для суддів “Особливий режим досудового розслідування, судового розгляду в умовах воєнного стану: виклики сьогодення.

Усі новини