Національна школа суддів України
Анонси заходів

ОЦІНКА СУДОВОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ ЗА ПЕРІОД З 2014 ДО 2018 РОКУ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ РЕФОРМИ СТАНДАРТАМ І РЕКОМЕНДАЦІЯМ РАДИ ЄВРОПИ

 


Наталія ШУКЛІНА, професор, проректор Національної школи суддів, заслужений юрист України

 


МЕДІА ПРО СПЕЦПІДГОТОВКУ

 

Закон і бізнес // Психологія для феміди1 серпня 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України затвердила декодовані результати письмового анонімного тестування, складеного кандидатами на посаду судді, які успішно виконали програму спеціальної підготовки в Національній школі суддів України, під час кваліфікаційного іспиту.

З декодованими результатами тестування та інформацією про допуск кандидатів до виконання практичних завдань можна ознайомитись за цим посиланням.


7 серпня 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України надала рекомендації 467 кандидатам для призначення на посади суддів місцевих загальних судів.

З інформацією про отримання рекомендацій для призначення на посади суддів місцевих загальних судів можна ознайомитись за цим посиланням.   Про навчання суддів, тимчасово відсторонених від здійснення правосуддя 

ОГОЛОШЕННЯ


До уваги працівників апаратів судів, які бажають підвищити свій рівень у сфері застосування Європейської конвенції з прав людини


Національна школа суддів України запрошує помічників суддів та секретарів судового засідання взяти участь у дистанційному навчальному курсі “Тайм-менеджмент у діяльності помічника судді та секретаря судового засідання”.ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

Національна школа суддів України та Консультативна місія Європейського Союзу висловлюють глибоку повагу та вдячність всім учасникам конкурсного відбору до участі у навчальному візиті-стажуванні в судах Ірландії за високий рівень мотивації та професійну підготовку, які були продемонстровані в ході співбесід
Національна школа суддів у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та програмою USAID “Нове правосуддя” розробили навчальний посібник для суддів  «ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 2019»

Ознайомитись з посібниками можна за посиланням 


Національна школа суддів у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та програмою USAID “Нове правосуддя” розробили навчальні посібники для суддів “Вибори Президента України 2019” та “Відповідальність за порушення виборчого законодавства”.


До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Оцінка останніх виборчих кампаній в Україні

13–14 листопада 2019 року Центральна виборча комісія спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES), Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Офісом Ради Європи проводить національну  конференцію “Президентські та парламентські вибори 2019 року в Україні: висновки та рекомендації”.

Дистанційні курси для суддів господарської юрисдикції

13–14 листопада 2019 року в місті Києві Національна школа суддів проводить засідання розробників дистанційних курсів для суддів господарської юрисдикції.

Продовжується робота над удосконаленням кримінального-процесуального законодавства

13 листопада 2019 року в Національній школі суддів України відбулось чергове засідання робочої групи з розробки пропозицій щодо удосконалення кримінального-процесуального законодавства.

Актуальні проблеми в боротьбі з торгівлею людьми

13–14 листопада 2019 року в місті Суми Національна школа суддів України  спільно з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за сприяння Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії проводить семінар для суддів Сумського апеляційного суду та місцевих загальних судів Полтавської та Сумської областей на тему: “Зміцнення потенціалу правоохоронних органів України в боротьбі з торгівлею людьми”.

Незалежність судової влади у розрізі судової реформи

12 листопада 2019 року ректор Національної школи суддів Микола Оніщук зустрівся в українському Офісі Ради Європи з представниками Венеційської комісії.

Усі новини