Національна школа суддів України
Анонси заходів

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Ознайомлення з досвідом організації суддівської освіти

11 грудня 2018 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук зустрівся з делегацією Вищої судової ради Республіки Узбекистан.
Ректор ознайомив представників делегації Узбекистану із судовою системою України загалом та, зокрема, сферою суддівської освіти. Він детально розповів гостям про завдання та діяльність Національної школи суддів України, особливості суддівської освіти в Україні, її модернізацію та перспективи.

Зустріч з новообраним головою Європейської комісії з ефективності правосуддя

 

11 грудня під час візиту до Ясамальського районного суду міста Баку делегація Національної школи суддів України зустрілася з суддею цього суду Раміном Губановим. Нещодавно, на 31 пленарному засіданні Європейської комісії з ефективності правосуддя (CEPEJ) Раміна Губанова було обрано головою Комісії.  Пан Губанов має розпочати свою діяльність гололви CEPEJ з 1 січня 2019 року.  

Проректор Національної школи суддів України  Наталія Шукліна від імені ректора і колективу Національної школи суддів України привітала пана Губанова з призначенням, побажала успіху на цій почесній посаді та висловила сподівання на більш тісні контакти в майбутньому.

Безпека та захист судових установ

11 грудня 2018 року до Національної школи суддів України завітали з візитом представники Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС).

У ході зустрічі було проведено презентацію нового Проекту КМЄС щодо забезпечення безпеки судів та окреслено напрямки взаємодії на час реалізації Проекту з Національною школою суддів України.

Підготовка тренерів для курсу про розгляд проваджень щодо відмивання доходів

11 грудня в місті Києві Національна школа суддів України спільно з Проектом Ради Європи та Європейського Союзу “Боротьба з корупцією в Україні” розпочала проведення дводенного тренінгу для тренерів: “Особливості розгляду проваджень щодо легалізації (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом”.

Обмін досвідом у сфері суддівської освіти

10 грудня 2018 року делегація Національної школи суддів України на чолі з проректором Наталією Шукліною розпочала візит до міста Баку (Республіка Азербайджан).


Усі новини