Національна школа суддів України
Анонси заходів
МЕДІА ПРО СПЕЦПІДГОТОВКУ

 

Закон і бізнес // Психологія для феміди1 серпня 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України затвердила декодовані результати письмового анонімного тестування, складеного кандидатами на посаду судді, які успішно виконали програму спеціальної підготовки в Національній школі суддів України, під час кваліфікаційного іспиту.

З декодованими результатами тестування та інформацією про допуск кандидатів до виконання практичних завдань можна ознайомитись за цим посиланням.


7 серпня 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України надала рекомендації 467 кандидатам для призначення на посади суддів місцевих загальних судів.

З інформацією про отримання рекомендацій для призначення на посади суддів місцевих загальних судів можна ознайомитись за цим посиланням.   Про навчання суддів, тимчасово відсторонених від здійснення правосуддя 

ОГОЛОШЕННЯ


Графік проходження співбесіди

щодо участі у навчальному візиті - двотижневому стажування в судах Ірландії


 До уваги кандидатів, які подали свої заявки на участь у конкурсі для проходження двотижневого стажування у судах Ірландії!

До уваги помічників суддів! 

Національна школа суддів України запрошує помічників суддів взяти участь у дистанційному навчанні на чотирьох курсах


До уваги суддів!

Розпочалась реєстрація слухачів на дистанційні курси:

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Досудове розслідування”;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд”;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в цивільному судочинстві”;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини” для суддів адміністративних судів


Дистанційний курс для суддів

“Права людини та охорона довкілля”

Запрошуємо суддів 17 вересня – 26 жовтня 2019 року взяти участь у навчанні на дистанційному курсі “Права людини та охорона довкілля”, який був розроблений Міжнародною благодійною організацією “Екологія-Право-Людина” за сприяння Національної школи суддів України та фінансової підтримки програми USAID ”Нове правосуддя” в рамках проекту “Ефективне правосуддя для захисту довкілля та екологічних прав громадян”.


Національна школа суддів у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та програмою USAID “Нове правосуддя” розробили навчальний посібник для суддів  «ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 2019»

Ознайомитись з посібниками можна за посиланням 


Триває добір на дистанційний курс для суддів “Управління часом у суддівській діяльності”

Національна школа суддів у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та програмою USAID “Нове правосуддя” розробили навчальні посібники для суддів “Вибори Президента України 2019” та “Відповідальність за порушення виборчого законодавства”.


До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Стартував конкурсний відбір

16 вересня 2019 року у Національній школі суддів України розпочала свою триденну роботу конкурсна комісія з відбору кандидатів для участі у навчальному візиті – двотижневому стажуванні в судах Ірландії.


Сучасні тенденції у вирішенні проблемних питань застосування законодавства

16–20 вересня 2019 року в місті Києві Національна школа суддів України проводить підготовку суддів місцевих загальних судів

Засідання групи розробників навчальних програм з цивільного судочинства.

16 вересня 2019 року розробники навчальних програм з цивільного судочинства на чолі із заступницею начальниці відділу підготовки викладачів (тренерів) Галиною Юровською зібралися на чергове засідання з метою продовження роботи над адаптацією тренінгів для суддів першої та апеляційної інстанції цивільної юрисдикції, розробки стандартизованих лекцій а також підготовки до апробації семінару-практикуму з призначення та проведення експертиз, яка відбудеться вже 19 вересня 2019 року в рамках підготовки суддів.


Захист права власності Європейським судом з прав людини

13 вересня 2019 року Чернівецьке регіональне відділення Національної школи суддів України провело  загальноукраїнський семінар для суддів апеляційних та окружних загальних судів  на тему: “Застосування практики ЄСПЛ при розгляді справ щодо захисту права власності”. 

Семінар для суддів Херсонської та Миколаївської областей щодо питань застосування норм міжнародного гуманітарного права

12-13 вересня 2019 року в м. Херсоні проходить семінар для суддів Херсонської та Миколаївської областей щодо питань застосування норм міжнародного гуманітарного права та міжнародного кримінального права, організований Національною школою суддів України спільно з Програмою USAID «Нове правосуддя».

Проректор Національної школи суддів України Наталія Шукліна виступила з вітальною промовою на заході та зауважила, що даний захід відбувається завдяки ініціативи голови Херсонського апеляційного суду Олександра Коровайка, підтриманої Національною школою суддів України та Програмою USAID «Нове правосуддя».

Проректор звернула увагу на актуальність та важливість теми міжнародного гуманітарного права враховуючи складну ситуація в зоні збройного конфлікту на Сході України, наголосила на тому, що правосуддя має здійснюватися на всій території України. Наталія Шукліна зауважила, що цей навчальний курс розроблений з використанням інтерактивних методів навчання відповідно до вимог Концепції національних стандартів суддівської освіти та на початку семінару провела структурну вправу щодо знайомства та очікування учасників та учасниць семінару.


Усі новини