Національна школа суддів України
Анонси заходів

ЩОДЕННИК ОРІЄНТАЦІЙНОГО КУРСУ  ДЛЯ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ  СУДДІВ ВЕРХОВНОГО СУДУ

17 травня 2019 року - фінальний день орієнтаційного курсу для новопризначених суддів Верховного Суду.

 


 


ЗМІ про НШСУ

Будни будущих судей: слушатели Национальной школы судей Украины получают системные знания в разных отраслях права и сразу применяют их на практике /«Юридическая практика»

ОГОЛОШЕННЯ

Національна школа суддів у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та програмою USAID “Нове правосуддя” розробили навчальні посібники для суддів “Вибори Президента України 2019” та “Відповідальність за порушення виборчого законодавства”.

До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Підготовка до апробації курсу “Здійснення суддею контролю за рухом справ, що знаходяться в його/її провадженні”.

20 травня 2019 року Національна школа суддів України у співпраці з проектом USAID у рамках програми реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” у місті Києві провела засідання групи розробникіа курсу “Здійснення суддею контролю за рухом справ, що знаходяться в його/її  провадженні”.

Комунікація системи правосуддя

20 травня 2019 року у Львівському регіональному відділенні для слухачів і слухачок спеціальної підготовки проводилися тренінги з вивчення основ комунікації системи правосуддя із громадянським суспільством.

Дистанційне навчання у фокусі уваги суддів-розробників.

20 травня 2019 року в місті Києві відбулось засідання робочої групи тренерів Національної школи суддів України щодо адаптації та імплементації курсу програми HELP “Докази і доказування у кримінальному провадженні у світлі практики ЄСПЛ”.

Вирішення проблем визначення юрисдикції та запобігання зловживанню процесуальними правами: досвід країн Європи

З 20 по 24 травня 2019 року в місті Києві Національна школа суддів України у співпраці з Верховним Судом та Проектом Twinning “Посилення інституційної спроможності Верховного Суду у сфері захисту прав людини на національному рівні” проводить другий етап тренінгу для працівників апарату Верховного Суду на тему: “Вирішення проблем визначення юрисдикції та запобігання зловживанню процесуальними правами: досвід країн Європи”.

Задля розуміння психологічних особливостей

20 травня 2019 року Національна школа суддів України розпочала проведення завершального VI – го блоку спеціальної підготовки.

З урахуванням потреб майбутніх суддів група розробників під керівництвом Ганни Савченко розробила півтораденний тренінг: “Соціономічна компетентність судді”. 

Усі новини