Національна школа суддів України
Анонси заходів


ОГОЛОШЕННЯ

Вийшов черговий випуск фахового загальнодержавного науково-практичного та науково-методичного юридичного видання «Слово Національної школи суддів України» № 4 (21) 2017.

Про порядок надання інформації на запити щодо формування суддівського досьє


До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Методична нарада із суддями-викладачами другого блоку “Цивільне судочинство”

16 вересня 2018 року в місті Дніпрі заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України Галина Юровська спільно з регіональним відділенням провела методичну нараду з викладачами-тренерами, які будуть залучені до проведення тренінгів другого блоку “Цивільне судочинство” для кандидатів на посаду судді.

Методична нарада в режимі відеотрансляції

15 серпня 2018 року Національна школа суддів України провела методичну нараду між розробниками та викладачами курсу для кандидатів на посаду судді “Судове адміністрування та доступ до суду”.

Інструмент для навчання кандидатів на посаду судді судовому адмініструванню

14 серпня 2018 року в Національній школі суддів України відбулося засідання групи розробників навчального курсу для кандидатів на посаду судді на тему: “Судове адміністрування та доступ до суду” під керуванням директора цього навчального курсу, викладача – наукового консультанта відділу підготовки викладачів (тренерів) Олександра Терлецького.

Ефективність жіночого лідерства

13 серпня 2018 року в місті Ужгороді Львівське регіональне відділення проводило семінар для керівників апаратів, заступників керівників апаратів, начальників відділів місцевих судів та Апеляційного суду Закарпатської області на тему “Жіноче лідерство та професійна ефективність”.

Уміння передати дух принципів рівності та недискримінації

9 серпня 2018 року в місті Києві Національна школа суддів України у співпраці з Радою Європи в рамках Проекту Ради Європи “Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні” проводила тренінг для тренерів курсу для кандидатів на посаду судді “Запобігання та протидія дискримінації”, в якому взяли участь судді з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Івано–Франківської, Київської, Миколаївської, Тернопільської, Черкаської областей, міст Києва, Одеси та Харкова.

Усі новини