Національна школа суддів України
Анонси заходів

ОГОЛОШЕННЯ


До уваги суддів!

Розпочалась реєстрація на дистанційний курс “Суддівська етика. Доброчесність

Курс буде проходити з 13 лютого по 13 березня 2018 року.

Зареєструватись на курс та ознайомитись із Календарним планом дистанційного навчання для суддів можна ТУТ


Судді господарських судів запрошуються!

Чернівецьке регіональне  відділення  Національної школи суддів України відповідно до Календарного плану періодичного навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації на 2018 рік буде проводити 2 лютого 2018 року одноденний  всеукраїнський   семінар для суддів  господарських судів на тему: “Новели господарського процесу  України ”.


Про порядок надання інформації на запити щодо формування суддівського досьє

Усі анонси
Новини установи
Антикорупційне законодавство та практика його застосування

23 січня 2018 року в місті Києві Національна школа суддів України в межах підготовки суддів місцевих загальних судів провела тренінг на тему: “Антикорупційне законодавство та практика його застосування”.

Психологічна адаптація до суддівської діяльності

23 січня 2018 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України в межах підготовки суддів окружних загальних судів проведено тренінг на тему: “Професійна психологічна адаптація до суддівської діяльності”.

Розробка нового навчального курсу для суддів “Проблеми ефективного судового захисту в адміністративному судочинстві”

22 січня 2018 року в Національній школі суддів України відбулося чергове засідання робочої групи з розробки навчального курсу у формі тренінгу на тему: “Проблеми ефективного судового захисту в адміністративному судочинстві”.

Кваліфікацію підвищують помічники суддів і консультанти

22–26 лютого 2018 року в місті Харкові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів.

Судді місцевих загальних судів обговорюють проблемні питання

22–26 січня 2018 року в місті Києві Національна школа суддів України проводить підготовку суддів місцевих загальних судів.

Усі новини