Національна школа суддів України
Анонси заходів

ОГОЛОШЕННЯ


Вийшов черговий випуск фахового загальнодержавного науково-практичного та науково-методичного юридичного видання «Слово Національної школи суддів України» № 3 (20) 2017.

Про порядок надання інформації на запити щодо формування суддівського досьє


До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

ЗМІ про НШСУ


Тестологічний центр — установа, здатна забезпечити систему правосуддя екзаменаційними інструментами

Про історію створення та завдання Тестологічного центру в інтерв’ю газеті "Закон і Бізнес" розповів ректор Національної школи суддів України  Микола ОНІЩУК.


 


 

Усі анонси
Новини установи
Розвиток співпраці, націленої на розбудову інституту касації

20 квітня 2018 року проректор Національної школи суддів України Анатолій Костенко  зустрівся з експертами  проекту Twinning  “Посилення спроможності Верховного Суду у сфері захисту прав людини на національному рівні”.

Мета візиту експертів - оцінка потреб у професійному розвитку суддів Верховного Суду та потенціалу Національної школи суддів України щодо можливовості задоволення цих потреб. У ході зустрічі було констатовано, що суддям новоствореного Верховного суду актуальн вивчення міжнародного досвіду в питаннях касаційного провадження, правильного застосування чинного законодавства, своєчасного розгляду справ, визначення недосконалого закону, встановлення вимог до рішень апеляційних судів щодо встановлених фактів, тощо.

Обмін досвідом організації судової системи двох країн

  15-19 квітня 2018 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук у складі делегації суддівського корпусу України перебуває з навчальним візитом в  Ірландії.

   17 квітня 2018 року українська делегація відвідала Високий суд, Центральний кримінальний суд Ірландії, де поспілкувалися з суддями різних інстанцій, обмінялися досвідом організації судової системи двох країн.

 Делегація була присутня на засіданнях деяких справ в кримінальних судах і спостерігала за відбором та присягою присяжних для справи (в Ірландії бути присяжним обов'язок кожного громадянина).

  Також делегація відвідала Асоціацію адвокатів (солісітеров), де солісітери проходять підготовку. Відбувся цікавий обмін досвідом відбору та підготовки солісітеров в Ірландії (вони як і баристери можуть потім стати суддями) і суддів в Україні.

18 квітня 2018 року українську делегацію чекала зустріч в Міністерстві закордонних справ Ірландії.

До складу делегації увійшли Голова Ради суддів України Олег Ткачук, Голова Апеляційного суду міста Києва Ярослав Головачов, Голова Львівського окружного адміністративного суду Андрій Ланкевич, Голова Апеляційного суду Харківської області Антоніна Колтунова. 

 Допомогу в організації візиту надано Консультативною місією Європейського Союзу.

Належне відправлення правосуддя – як фактор довіри до суду

19 квітня 2018 року виконуюча обов’язки ректора Наталія Шукліна, проректор Володимир Мазурок, співробітники Національної школи суддів України взяли участь у роботі конференції “Належне відправлення правосуддя – запорука громадської довіри до суду”.

У конференції декілька ключових цілей: з’ясувати елементи, які формують сприйняття громадськістю судової влади, та їх вплив на рівень довіри до суду; наголосити на важливості ефективного інформування суспільства про досягнення судової реформи; обговорити питання важливості налагодження конструктивного діалогу між судами та ЗМІ; узагальнити рекомендації та запропонувати наступні кроки щодо комунікації результатів судової реформи, використовуючи сучасні комунікаційні стратегії та інструменти у відновленні громадської довіри до суду та суддів.

Мета - вдосконалити мexaнізми виконання рішень ЄСПЛ

19 квітня 2018 року виконуюча обов’язки ректора Національної школи суддів України Наталія Шукліна  та начальник відділу Тетяна Пустовойтова взяли участь в офіційному відкритті проекту Ради Європи “Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини”.

Мета заходу - поінформувати органи влади України, громадські та міжнародні організації, навчальні заклади про новий проект Ради Європи, обговорити основні пріоритети діяльності та очікувані результати за наслідками впровадження Проекту.

Верховенство права

20 квітня 2018 року в місті Одесі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для суддів Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей на тему: “Імплементація принципу верховенства права та його складових національними судами при захисті прав людини (теоретичний та практичний аспекти)”.

Усі новини