Національна школа суддів України
Анонси заходів


МИКОЛА ОНІЩУК: “Для виокремлення Касаційного адміністративного суду потрібне політичне рішення”

Інтерв’ю ректора Національної школи суддів України Миколи Оніщука спеціально для юридичного видання “Судово-юридична газета”


МИКОЛА ОНІЩУК: “Незалежність системи правосуддя — маркер демократичних перетворень в Україні”

Інтерв’ю ректора Національної школи суддів України Миколи Оніщука спеціально для загальнонаціональної правової газети “Юридичний вісник України”


МИКОЛА ОНІЩУК: “Актуальним питанням сьогодні є запровадження спеціалізації суддів з розгляду справ про воєнні злочини”


Інтерв’ю ректора Національної школи суддів України Миколи Оніщука спеціально для інформаційно-аналітичного видання Femida.uaКалендарний план підготовки суддів, помічників суддів для підтримання кваліфікації, періодичного навчання суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації, підготовки та періодичного навчання з метою підвищення рівня кваліфікації  працівників апаратів судів та працівників Служби судової охорони за рахунок коштів Державного бюджету України та у співпраці з проєктами міжнародної технічної допомоги, міжнародними організаціями та фондами червень 2023 рокуКиївські рекомендації про зміст та методологію суддівської освіти з питань застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, практики Європейського суду з прав людини та виконання рішень Європейського суду з прав людини

Kyiv Recommendations on the Content and Methodology of Judicial Training on the Implementation of the European Convention on Human Rights, case-law and execution of judgments of the European Court of Human RightsНаказ Про порядок дій при оголошенні повітряної тревоги


Інформація щодо ПРОГРАМИ HELP Ради Європи(навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій)


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Національна школа суддів України запрошує суддів і суддів у відставці до співпраці з метою розробки матеріалів курсів для суддів, зокрема, стандартизованих лекцій, та їх подальшого викладання в ході підготовки суддів.

До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Особливості захисту прав дітей в умовах збройного конфлікту

01 червня 2023 року Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар “Права дітей в умовах збройного конфлікту” для суддів місцевих загальних судів і помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів в режимі онлайн у застосунку “Zoom”.

Вища рада правосуддя обрала склад ВККСУ

1 червня 2023 року Вища рада правосуддя призначила новий склад Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. До комісії відібрали 16 нових членів – вісім суддів та вісім правників.

Національна школа суддів України вітає нових членів ВККСУ з їх призначенням, а також має переконання, що вони гідно та професійно виконуватимуть покладені на них обов’язки для забезпечення ефективного функціонування Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та всієї системи правосуддя України.

Актуальні питання судового розгляду справ, пов’язаних із захистом прав дітей


1 червня 2023 року Національна школа суддів України провела для помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів, Верховного Суду семінар-практикум “Особливості розгляду цивільних справ з участю іноземного елементу щодо усиновлення, повернення дитини до держави її постійного проживання, позбавлення батьківських прав в умовах воєнного стану”.

Розробка дистанційного курсу щодо інформаційно-психологічної безпеки особистості

1 червня 2023 року в Національній школі суддів України відбулося онлайн-засідання робочої групи з розробки дистанційного курсу “Інформаційно-психологічна безпека особистості”.

Дистанційний курс “Розгляд кримінальних проваджень, пов’язаних із домашнім насильством”

1–26 червня 2023 року Національна школа суддів України проводить дистанційний курс для помічників суддів та секретарів судового засідання місцевих загальних та апеляційних судів “Розгляд кримінальних проваджень, пов’язаних із домашнім насильством”.

Його мета – поглибити теоретичні знання щодо особливостей розгляду справ, пов’язаних із домашнім насильством, та навчитися вирішувати проблемні ситуації, що виникають під час розгляду справ цієї категорії.

Усі новини