Національна школа суддів України
Анонси заходів

Щоденник

 спецпідготовки


Наказ ректора про зарахування слухачами 


Реєстрація слухачів в електронній системі


Як проходить спецпідготовка в Національній школі суддів   
Спецпідготовка майбутніх суддів:

пройдено третину шляху
Уся інформація про спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді


ОГОЛОШЕННЯСінопсис регулювання земельних відносинНаціональною школою суддів України спільно з канадсько-українським проектом «Підтримка судової реформи» та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку»  розроблено науково-практичний посібник «Становлення і розвиток земельного законодавства України у ХХ – на початку ХХІ століття».

Цей посібник покликаний сприяти суддям у дослідженні правової історії земельних ділянок, які, наприклад, виникли у 20-х (30-х, 40-х, 50-х тощо) роках ХХ століття і продовжують бути об’єктом земельних прав в даний час. 

З метою забезпечення належної практичності посібника у ньому в історичному аспекті охарактеризовано всі нормативно-правові акти з питань земельних відносин, включаючи й ті, які були прийняті до 1 січня 2012 року, але зберігають чинність і після цієї дати.

Авторський колектив: Павло Кулініч, Олександр Тиханський, Вікторія Семенюк, Андрій Потапенко та Костянтин Медведєв.

До уваги кандидатів на посаду судді,

які будуть направлені для проходження спеціальної підготовки
в Національній школі суддів України

Вийшов черговий випуск фахового загальнодержавного науково-практичного та науково-методичного юридичного видання «Слово Національної школи суддів України» № 4 (21) 2017.

Про порядок надання інформації на запити щодо формування суддівського досьє


До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Суддівська освіта як інструмент посилення імплементації європейських стандартів прав людини

21 червня 2018 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук взяв участь в презентації нового Проекту Ради Європи “Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні” та засіданні Керівного комітету Проекту.

Як майбутні судді подолали останній рубіж спеціальної підготовки

22 червня 2018 року в місті Києві Національна школа суддів України підвела підсумки проведення блоку спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді “Адміністративне судочинство”. Відео цього обговорення транслювалося для слухачів і слухачок спеціальної підготовки в містах Харкові, Львові та Одесі.

10-річчя процесуальної діяльності

21 червня 2018 року директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна відвідала Хмельницький окружний адміністративного суду з нагоди святкування 10-річчя його процесуальної діяльності.

Суд і медіація: можливості та перспективи

22 червня 2018 року в місті Вінниці Національна школа суддів України спільно з громадською  спілкою “Українська академія медіації” проводить семінар для суддів місцевих та апеляційних судів Вінницької області на тему: “Суд і медіація: можливості та перспективи”.

Якісна підготовка для якісних рішень: обмін міжнародним досвідом та кращими практиками

21-22 червня 2018 року в рамках Європейської програми навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій (програма HELP) проходить Мережева конференція “Якісна підготовка для якісних рішень”. Від Національної школи суддів України участь у Конференції беруть Галина Юровська, заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) та Тетяна Фулей, начальник відділу науково-методичних досліджень проблем судочинства, представниця Програми HELP в Україні та Віта Бондарчук, суддя Господарського суду міста Києва, викладач Національної школи суддів України.

Усі новини