Національна школа суддів України
Анонси заходів
До уваги переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду та апеляційної палати!До уваги суддів!

25 березня 2019 року Національною школа суддів України (НШСУ) спільно з українсько-канадським проектом «Підтримки судової реформи» буде проведено круглий стіл на тему: “Інтегрований підхід до розгляду справ щодо домашнього насильства: досвід Канади”.


Міжнародний круглий стіл

«Інститут пробації: сучасний стан і перспективи розвитку»Запрошуємо до участі!

11-13 квітня 2019 року в місті Ужгороді Національна школа суддів України спільно з Ужгородським національним університетом, Інститутом законодавства Верховної Ради України та Лігою студентів Асоціації правників України проводить XI Міжнародну науково-практичну конференцію Закарпатські правові читання.До уваги суддів!

Національна школа суддів України  за підтримки  Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) та програми USAID “Нове правосуддя” проводить дводенні тренінги для суддів окружних та апеляційних адміністративних судів на тему “Вибори Президента України 2019: окремі аспекти судового врегулювання спорів, пов’язаних з виборами”


ЗМІ про НШСУ

До уваги переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів

Вищого антикорупційного суду та апеляційної палати!

ОГОЛОШЕННЯ

Національна школа суддів у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та програмою USAID “Нове правосуддя” розробили навчальні посібники для суддів “Вибори Президента України 2019” та “Відповідальність за порушення виборчого законодавства”.

Ознайомитись з посібниками можна за посиланням


Національна школа суддів України запрошує спеціалістів із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прес-секретарів) судів і відповідальних за зв’язки зі ЗМІ працівників апаратів судів взяти участь у дистанційному навчальному курсі “Комунікації в судовій діяльності”.


Дистанційний курс для суддів

“Права людини та охорона довкілля”Як управляти судовим процесом

До уваги суддів!
До уваги помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів!

 


 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Національна школа суддів України запрошує суддів і суддів у відставці до співпраці з метою розробки матеріалів курсів для суддів, зокрема, стандартизованих лекцій, та їх подальшого викладання в ході підготовки суддів.Вийшов черговий випуск журналу «Слово Національної школи суддів України»


До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Майбутні судді ознайомлюються з діяльністю місцевих прокуратур

21 березня 2019 року розпочалися дводенні ознайомчі візити кандидатів і кандидаток на посади суддів до місцевих прокуратур. 

Початок ознайомчих візитів

21 березня 2019 року розпочалися ознайомчі візити майбутніх суддів до місцевих прокуратур. Ознайомчі візити є складовою блоку з кримінального судочинства та судочинства у справах про адміністративні правопорушення, мають на меті ознайомлення з діяльністю місцевих прокуратур.


Альтернативні способи вирішення спорів

21 березня 2019 року в місті Львові Національна школа суддів України та Всеукраїнська громадська організація “Асоціація суддів України” спільно з Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва (IRZ) організували семінар для суддів місцевих загальних та апеляційних судів: “Запровадження медіації в судах України та практика її застосування судами Німеччини”.

Актуальність тренінгу в рік виборів

21 березня 2019 року в місті Одесі відбувся завершальний тренінг для суддів адміністративних судів “Розгляд судами виборчих спорів”, розроблений Національною школою суддів України у співпраці з Офісом Ради Європи в Україні.

Актуальні питання оцінки доказів у цивільному судочинстві

21 березня 2019 року в Національній школі суддів України проводиться засідання групи розробників навчального курсу на тему: “Докази і доказування в цивільному судочинстві” для суддів першої та апеляційної інстанцій.

Усі новини