Національна школа суддів України
Анонси заходів


У зв’язку із підвищеними ризиками поширенням епідеміологічної ситуації, пов’язаної із коронавірусом COVID-19


Вийшов друком посібник "Огляд судової практики у справах про адміністративну і кримінальну відповідальність за порушення правил фінансування політичних партій та виборчих кампаній".
Із електронною версією посібника можна ознайомитись ТУТ

Вийшов друком посібник «Огляд судової практики з розгляду спорів щодо виборів та виборчих правопорушень в Україні: за результатами президентських та парламентських виборів 2019 року».

Із електронною версією посібника можна ознайомитись ТУТ


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Національна школа суддів України запрошує суддів і суддів у відставці до співпраці з метою розробки матеріалів курсів для суддів, зокрема, стандартизованих лекцій, та їх подальшого викладання в ході підготовки суддів.

До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Декларування доходів працівниками Служби судової охорони: практичні рекомендації

12 січня 2022 року Національна школа суддів України провела онлайн–засідання групи розробників семінару–практикуму для працівників Служби судової охорони  “Антикорупційне законодавство України. Декларування”. 

Продовження співпраці з КМЄС

12 січня 2022 року начальниця відділу міжнародного співробітництва Тетяна Пустовойтова та головна наукова співробітниця відділу “Тестологічний центр” Єлизавета Ковтюк зустрілися з представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (КМЄС) – старшими радниками з питань правої реформи Томасом Фланаганом та реформи прокуратури Ендрю Карні, експерткою з питань правової реформи Іванною Ільченко.

Роль керівника апарату в судовому адмініструванні

11 січня 2022 року Національна школа суддів України провела  онлайн-засідання робочої групи розробників тренінгу “Роль керівника апарату в судовому адмініструванні”.

З Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги, друзі! 

Від імені колективу Національної школи суддів України та від себе особисто прийміть найщиріші вітання
з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Хай сяйво Різдвяної зірки зігріває Вас благодатним теплом і любов’ю, наповнює щастям та радістю, дарує святковий настрій, а рік прийдешній принесе достаток і благополуччя.

Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного затишку, сили духу

та успіхів у Ваших справах!


                 З повагою

                 Ректор                         Микола Оніщук

Здобутки та завдання суддівської освіти

22 грудня 2021 року в Національній школі суддів України відбулися урочисті збори працівників установи, присвячені підсумкам роботи у 2021 році та завданням на прийдешній рік. Зважаючи на необхідність дотримання карантинних обмежень, цьогорічні передноворічні збори проходили одночасно в онлайн та офлайн форматах.

Ректор Микола Оніщук зазначив, що поточний рік для суддівської освіти був непростим через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження, але, водночас, багатим на події, завдання та здобутки.

Усі новини