Національна школа суддів України

9 листопада 2017 р. Право на справедливий суд крізь призму рішень Європейського суду з прав людини

9 листопада 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для суддів місцевих загальних судів на тему: “Право на справедливий суд крізь призму рішень Європейського суду з прав людини”.  

Вітальними словами захід відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна та представила викладачів – старшого юриста Секретаріату Європейського суду з прав людини, кандидата юридичних наук Тараса Пашука і суддю Стрийського міськрайонного суду Львівської області Вікторію Бучківську.

З урахуванням досвіду проведення заходів щодо практики Європейського суду з прав людини за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні Львівське регіональне відділення проводить цей семінар, продовжуючи впровадження європейських стандартів судівництва у сфері захисту прав людини та громадянина.

Програмою семінару передбачено проведення лекції про застосування, дію гарантій ст. 6 Європейської Конвенції з прав людини в цивільно-правовому і  кримінальному аспектах (огляд практики) та допустимість доказів як однієї з гарантій справедливого судового розгляду.  

Під час заходу судді виконають практичні завдання, візьмуть участь у тестуванні за допомогою клікерів та  висловлять свої думки щодо своїх очікувань від семінару, поділяться враженнями і побажаннями.