Національна школа суддів України

19 жовтня 2017 р. Основи психопедагогіки для суддів

19 жовтня 2017 року в місті Львові місцевим регіональним відділенням проведено семінар для суддів місцевих судів на тему: “Психопедагогічні техніки розвитку навичок саморегуляції і профілактики емоційного вигорання у професійній діяльності суддів”.

У семінарі взяли участь 32 судді місцевих судів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Семінар відкрили директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, автори та викладачі курсу – суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Лариса Зуєва і директор навчально-консультативного центру, професор кафедри політології Одеського національного політехнічного університету, доктор педагогічних наук, професор Алла Семенова.

Програмою семінару до уваги суддів було запропоновано не лекційний матеріал, а рольові індивідуальні та групові ігри, самооцінювання, дискусії та різноманітні вправи, спрямовані на розвиток умінь та навичок застосування невербальних технік саморегуляції емоційних станів, налаштування на професійну діяльність.

Однією з найочікуваніших та найцікавіших була гра – групова розробка програми самовдосконалення судді “Ідеальний суддя”. Знання, отримані завдяки участі в цій грі, повинні стати прикладними і використовуватись суддями на практиці у складних професійних ситуаціях.

Після завершення семінару кожен суддя-учасник отримав Сертифікат Національної школи суддів України.