Національна школа суддів України

22-23 л.того 2018р. Методика підготовки та проведення тренінгів у Національній школі суддів України

22–23 лютого 2018 року в місті Львові відділ підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України проводить тренінг для викладачів на тему: Методика підготовки та проведення тренінгів у Національній школі суддів України.

Захід відкрили директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна та начальник відділу підготовки викладачів (тренерів), суддя Верховного Суду України у відставці Ольга Шаповалова, яка подякувала учасникам за вагомий внесок у розробку окремих курсів та наголосила на особливому підході до навчання майбутніх суддів.

Тренінг проводять співробітники  Національної школи суддів України – Ольга Шаповалова, викладач відділу підготовки викладачів (тренерів), суддя Верховного Суду України у відставці Олександр Коротких, старший науковий співробітник цього ж відділу Олександр Здебський, провідний науковий співробітник відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Андрій Маслюк. Для проведення тренінгу також запрошено суддю Апеляційного суду Запорізької області у відставці Ольгу Булейко та суддю Апеляційного суду Закарпатської області у відставці Лілію Сімаченко.

На сьогодні найактуальнішим є питання якісного впровадження сформованих програм для кандидатів на посаду судді. Матеріал із різних тематик  цього питання активно напрацьовують судді та спеціалісти суміжних галузей.

Під час тренінгу до уваги учасників буде запропоновано лекції та практичні завдання, з яких вони дізнаються про види і форми суддівської освіти, методи навчання, розглянуть методику викладання міні-лекції для аудиторії з підкріпленням демонстраційним матеріалом у формі презентації, засвоять техніки роботи з аудиторією та обговорять найбільш поширені помилки в роботі викладача.