Національна школа суддів України

24 – 26 вересня 2019 р. Лідерство в дії

24 – 26 вересня 2019 року в селі Стрілки Львівської області Національна школа суддів України у співпраці з Програмою Агентства США з міжнародного розвитку USAID реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” проводить семінар для керівників апаратів судів з питань лідерства та судового адміністрування.

Вітальними словами захід відкрили директор Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України Оксана Польна, директор з грантів та контрактів Програми USAID “Нове правосуддя” Лариса Сініцина та начальник ТУ ДСА України в Львівській області Віктор Дейнека, які представили присутнім викладача–експерта з питань судового адміністрування – нещодавня директорка Програми судового адміністрування та проекту JERITT Школи кримінального правосуддя Університету штату Мічиган Доктора Морін Коннер.

Від Національної школи суддів України участь у заході беруть представники відділу підготовки викладачів (тренерів) –  заступник начальника відділу Галина Юровська, викладач-координатор Тамара Закревська та відряджені судді Ірина Антипова і Лілія Карабак, які після отримання необхідних знань зможуть використовувати їх для навчання керівників апаратів судів.

Нова навчальна програма покликана допомогти судовим адміністраторам сформувати свою філософію, мислення, стиль спілкування і поведінки як керівників та лідерів судових установ, від ефективної організації роботи яких залежить доступ до правосуддя.

Морін Коннер поділиться важливим досвідом практичного формування цілей керівної філософії лідера, формування своєї ідентичності та цінностей, які забезпечать ефективну та злагоджену роботу суду. Керівники апаратів судів матимуть нагоду попрактикуватися в застосуванні критичного мислення та мотивування як у звичайних, так і складних ситуаціях, що виникають у процесі адміністративного управління судом.

Під час семінару учасники опанують навички формування в собі та в колективі працівників суду психологічної та емоційної стійкості, виявлення проблем  і визначення потреб для створення команди фахівців.

Керівники апаратів судів зможуть поглибити свої технічні знання і вдосконалити навички управління роботою суду, подискутувати, поділитися власним професійним досвідом та обговорити проблемні питання в роботі керівників апаратів судів з експертом з судового адміністрування.