Національна школа суддів України

7 вересня 2018р. Донесення суті верховенства права за допомогою слова

7 вересня 2018 року Львівське регіональне відділення у приміщенні Рівненського апеляційного господарського суду проводило семінар для працівників апаратів господарських судів на тему: “Культура мовлення у професійній діяльності”.

Викладачами на цьому семінарі були суддя Рівненського районного суду Рівненської області Христина Гладишева та доцент кафедри менеджменту та соціальних наук Львівського навчально–наукового інституту ДЗВНЗ “Університет банківської справи”, кандидат філологічних наук Надія Дзендзюра.

Слухачі та слухачки впродовж дня ознайомилися із особливостями культури мовлення, зокрема у професійній діяльності. В аудиторії обговорювалися труднощі правопису в ході написання проектів судових рішень, а після проведення  практикуму викладачі провели аналіз виконаних завдань. 

Чистота мовлення засвідчує розвиток суспільства, його небайдужість до збереження традицій та активної роботи задля майбутніх позитивних змін. Працівники системи правосуддя мають бути взірцем донесення суті верховенства права до громадськості за допомогою слова.