Національна школа суддів України

7 грудня 2017 р. Дотримання стандартів прав людини слідчим суддею

7 грудня 2017 року в місті Львові місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України за підтримки проекту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй “Зміцнення потенціалу офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” в межах підготовки суддів місцевих загальних судів проведено тренінг на тему: “Дотримання стандартів прав людини слідчим суддею: право на свободу та особисту недоторканність”.

Відрили захід директор регіонального відділення Оксана Польна, начальник відділу підготовки викладачів (тренерів)  Національної школи суддів України Ольга Шаповалова, яка розповіла про  програму тренінгу та представила розробників курсу, викладачів – суддів Ольгу Булейко, Петра Зарубу, Ольгу Луньову та Миколу Місечка.

Тренінг розпочався із експрес-опитування учасників. Після оголошення керівником курсу мети та завдань судді прослухали лекції та взяли участь у “мозковому штурмі”. Під час роботи в малих групах учасники виконали практичні завдання та презентували результати своїх робіт.

Наприкінці тренінгу судді поділилися зауваженнями та враженнями від участі в заході.