Національна школа суддів України

5 березня 2019 р. Іноземна мова як складова спеціальної підготовки

5 березня 2019 року в режимі відеоконференції відбулася зустріч проректора Володимира Мазурка та очільниці регіонального відділення Оксани Польної з викладачками кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка Лілією Кузнецовою та Наталею Гринею.

Під час зустрічі обговорювалися практичні аспекти включення до програми спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді іноземної мови як необхідної її складової, обумовленої потребами часу.

Викладачі запропонували проект базової програми підготовки майбутніх суддів з іноземної мови, яка б органічно вписалася в загальну програму спеціальної підготовки. Запропонований проект програми побудований так, щоб програмою були охоплені теми різних блоків і видів судочинства.

Оксана Польна зазначила, що при вивченні іноземної мови кандидатами на посаду судді доцільно використовувати інтерактивні методи навчання кваліфікованих правознавців, зокрема рольові ігри.

Інформаційна база, методи викладання та методологія оцінювання запропонованого курсу спеціальної підготовки має відповідно до стандартів суддівської освіти та бути стандартизованою для проведення в усіх локаціях спеціальної підготовки, – наголосив Володимир Мазурок. Він подякував викладачкам за підготовлений проект базової програми підготовки та висловив упевненість у подальшій плідній співпраці.