Національна школа суддів України

28–30 січня 2020 р. Комунікаційні інструменти

28–30 січня 2020 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку спеціалістів із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прес-секретарів) місцевих та апеляційних судів.

Підготовку відкрила заступник директора Львівського регіонального відділення Галина Манюк, яка  привітала учасників, ознайомила із програмою заходу та висловила сподівання, що отримані знання будуть корисними для їхньої професійної діяльності.

Підготовку розпочав суддя Львівського окружного адміністративного суду, екс-голова комітету Ради суддів України з питань комунікації (зокрема  зі ЗМІ), кандидат юридичних наук Олександр Сасевич   інтерактивною лекцією щодо інформаційного лідерства суду як способу запобігання тиску та кризовим ситуаціям.

Для проведення заходу запрошено фахівців у галузі комунікації – експерта з комунікацій у системі правосуддя, члена Національної спілки журналістів Ольгу Давид, прес-секретаря господарського суду Львівської області, доцента кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидата наук із соціальної комунікації Наталію Шайду і доцента кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету Львівського національного університету
ім. І. Франка, кандидата юридичних наук Степана Білостоцького. 

Слухачі розглянуть питання щодо належного та якісного медіа-супроводу діяльності суду, правила моніторингу медійного простору та особливості підготовки телевізійного сюжету.

Прес-секретарі отримають практичні рекомендації щодо налагодження співпраці зі ЗМІ, підготовки медіа-карти, написання прес-релізу і прес-анонсу.

Окрему увагу учасників буде зосереджено на правилах висвітлення судами діяльності суддів та судів у соціальних мережах, стандартах інформаційної діяльності в мережі Інтернет, адаптації новин для Facebook сторінки, відборі та розміщенні інформації на веб-сторінці суду офіційного веб-порталу  “Судова влада України”.