Національна школа суддів України

27 січня 2021 р. Важливість знань правил і норм комунікації

27 січня 2021 року Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу провела онлайн семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони в Івано– Франківській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Заняття відкрив проректор Володимир Мазурок, який у своїй презентації звернув увагу співробітників і співробітниць Служби на комплексний і системний підхід Національної школи суддів України до організації та проведення їхньої підготовки.

Директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна продовжила семінар висвітленням важливості взаємодії співробітників Служби із суддями та працівниками апаратів судів. Очільниця також підкреслила історичний аспект в охороні судів, сьогоднішній етап становлення Служби та проаналізувала зміни у сфері дотримання правопорядку в приміщеннях судів. 

Радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс доповів статистичні дані щодо довіри громадськості до суду, важливість зміцнення іміджу судової влади та забезпечення безпеки в судах, як для працівників судів так і для відвідувачів судів.

Заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник розповіла про професійну етику працівників судів і правила спілкування співробітників охорони з відвідувачами судів. На прикладі реальної ситуації, що відбулася між відвідувачами суду та працівниками судової охорони, яку було продемонстровано у відеозаписі, викладачка роз’яснила важливість знання правил і норм спілкування як на вході до суду, так і в приміщенні суду. 

Головна психологиня  Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва розповіла про конфлікти, їх учасників, відповідальність сторін за розв’язання конфліктів і способи запобігання конфліктних ситуацій на роботі.

У проведенні семінару взяли участь експертка з питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич. Експертка з комунікацій, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид познайомила слухачів і слухачок із правилами та нормами комунікації співробітників охорони з представниками ЗМІ, а також поділилася інформацією щодо спілкування з людьми з інвалідністю в ході виконання службових обов’язків.