Національна школа суддів України

25 січня 2021 р. Знання для вдосконалення діяльності судових охоронців

25 січня 2021 року Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу проводила онлайн семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони в Тернопільській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Семінар відкрили проректор Володимир Мазурок та директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яківідзначили ефективне партнерство регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в місті Львові у проведенні підготовки співробітників Служби судової охорони.  Співпраця зі Службою судової охорони внормована на даний час, визначені напрямки роботи щодо виконання поставлених обов’язків і завдань. Підготовка працівників Служби є частиною Стратегії розвитку суддівської освіти в Україні  на 2021–2025 роки, про що зазначив Володимир Мазурок у своїй презентації.

Начальник  Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області Едуард Кольцов відзначив зростання рівня підготовки співробітників молодих підрозділів Служби, яку проводить Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союта. Знання, отримані співробітниками на таких семінарах допомагають розуміти основи роботи суддів і працівників апаратів судів і вдосконалювати  організацію роботи Служби судової охорони.

Радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс  підкреслив важливість унеску кожного із організаторів семінару в освітній процес співробітників Служби.

Заняття розпочала директорка відділення Оксана Польна, яка висвітлила питання взаємодії співробітників Служби із суддями та працівниками апаратів судів.

Головна психологиня  Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва була присутня впродовж усього семінару. Оскільки на занятті розкриваються різні питання, особливо питання комунікації працівників Служби зі сторонами судового процесу, – коментарі психолога допомагали подивитися на практичні ситуації під іншим кутом.

У проведенні семінару також взяли участь експертка з питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич, заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник, яка приділила увагу професійній етиці та комунікації працівників Служби судової охорони, зокрема, із працівниками судів і відвідувачами; експертка з комунікацій, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид.

Із програмою семінару можна ознайомитися тут.