Національна школа суддів України

20 серпня 2018р. Ґендерні аспекти жіночого лідерства

20 серпня 2018 року в місті Івано–Франківську Львівське регіональне відділення проводило  семінар для керівників апаратів, заступників керівників апаратів, начальників відділів місцевих та Апеляційного судів Івано–Франківської області на тему: “Жіноче лідерство та професійна ефективність”.

Семінар відкрила головний спеціаліст Львівського регіонального відділення Галина Манюк, яка представила заступницю голови Центру “Жіночі перспективи”, психолога, психотерапевта Марту Чумало, як  тренера семінару.                         .

На початку роботи керівниці познайомились одна з одною та розповіли про очікування від участі в семінарі. Після ознайомлення з програмою семінару його учасниці виконали низку практичних вправ, зокрема обговорили аспекти виявлення гендерних підвалин жіночого лідерства, лідерських якостей, побудови правильної комунікації тощо.

Окрім цього, учасниці семінару дискутували про командний дух і виокремлення ососбистісних якостей кожного в команді, невербальну комунікацію, подолання кризових явищ у колективі.

На завершення семінару лідерки обговорили досягнуті результати, поділилися своїми враженнями від участі в ньому та висловили пропозиції для підвищення ефективності від їхньої участі у професійній діяльності.