Національна школа суддів України

2 квітня 2018 р. м. Львів. Фізична доступність людей з інвалідністю до суду

2 квітня 2018 року в місті Ужгороді Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України спільно з Громадським фондом “Право і демократія” за сприяння USAID в рамках Програми “Нове правосуддя” проводить для суддів Закарпатської області семінар на тему: “Покращення рівня навиків спілкування та роботи суддів із людьми з інвалідністю”.

Захід відкрив вітанням голова правління Громадського фонду “Право і демократія” Андрій Бурий, представив тренерів курсу – суддю Тернопільського окружного адміністративного суду Інну Білоус, експерта в сфері комунікацій Ольгу Давид, адвоката Віталія Разіка, експерта у сфері фізичної доступності людей з інвалідністю до правосуддя Михайла Васюту. Подякував суддям за небайдужість до даної теми та закликав до інтерактивної дискусії впродовж семінару.

Протягом дня учасники, після того, як ознайомились із метою навчальної програми, опрацюють загальні поняття про людей з інвалідністю та інвалідність, обговорять правовий статус цієї категорії відвідувачів судів. Поділяться досвідом розгляду справ стороною чи учасником якої виступали люди з інвалідністю.

Наприкінці семінару слухачі засвоять комунікативно-психологічні особливості взаємодії із людьми з інвалідністю та проаналізують аспекти фізичної доступності людей з інвалідністю до судів, зокрема.

Підсумком роботи буде отримання сертифікату Національної школи суддів України.