Національна школа суддів України

26 жовтня 2017р. Психологічна адаптація працівника апарату суду до професійної діяльності

26 жовтня 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить для працівників апаратів судів семінар на тему: “Психологічна адаптація працівника апарату суду до професійної діяльності”.

Вітальними словами захід відкрила директор регіонального відділення Оксана Польна, яка наголосила на важливості теми семінару та зазначила, що здоровий психологічний клімат у колективі є запорукою продуктивної та успішної роботи.

Для проведення семінару запрошено  головного психолога центру “Жіночі перспективи” Світлану Бєляєву та суддю господарського суду Львівської області Ірину Козак.

Працівники апаратів судів ознайомляться з причинами і джерелами стресу та навчаться підвищувати стресостійкість, розглянуть на життєвих прикладах конфліктні ситуації, визначать їх вплив на працездатність та вчитимуться говорити “ні” для збереження власного особистісного ресурсу та запобігання професійному вигоранню. Також слухачі виконають вправи та отримають компетентні відповіді на свої запитання.

Після завершення заходу кожному учаснику буде вручено  Сертифікат Національної школи суддів України.

Із програмою семінару можна ознайомитись тут.