Національна школа суддів України

9-13 жовтня 2017р. Підготовка помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів

9-13 жовтня 2017 року Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей.

Відкрила підготовку директор регіонального відділення Оксана Польна.

Для викладання запрошено суддів – Михайла Романюка, Ольгу Бородійчук, Володимира Павліва, Ганну Шендрікову, Христину Гладишеву, Назарія Дулебка, Ростислава Москаля, та спеціалістів інших галузей – психологів Світлану Бєляєву, Олену Кальбус, інструктора з першої домедичної допомоги Івана Павлишина, експерта з питань доступності людей з інвалідністю до суду Михайла Васюту, кандидата юридичних наук Степана Білостоцького,          прес-секретаря Наталію Шайду, спеціаліста з інформаційних технологій Андрія Бадзяна.

У перший день помічники спілкуватимуться з психологами про засоби та способи подолання стресів, запобігання конфліктів і розв’язання складних внутрішньо колективних ситуацій. Вивчатимуть принципи гендерної рівності, застосування Конвенції в національній практиці, говоритимуть про авторитет суду крізь призму історії, навчаться комунікувати зі ЗМІ та отримають відповіді на запитання, пов’язані із роботою з інформаційними системами. Одним з найважливіших вважаємо заняття на якому працівники судів пригадають та закріплять знання з надання першої медичної допомоги.

Програма підготовки насичена, як темами, що стосуються безпосередньо роботи, так і темами, які допомагають самовдосконалюватись і розвиватись у професійній сфері.