Національна школа суддів України

19-23 листопада 2018 р. Етичні основи судової діяльності

19-23 листопада 2018 року в місті Львові в приміщенні Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку секретарів судового засідання окружних та апеляційних адміністративних судів.

З вступним словом виступила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, коротко розповіла програму роботи на тиждень, закликала слухачів бути активними та допитливими, побажала плідного тижня. Привітала працівників апаратів заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник, наголосила на важливості реформацій, що відбуваються в судовій владі, підкреслила роль кожного працівника суду у процесі зміцнення авторитету судів у цілому.

Викладачами запрошено суддів – Оксану Гінду, Олега Кравціва, Оксану Клименко, Ростислава Кузана, Ольгу Бородійчук, котрі розкриють для працівників апаратів аспекти матеріального та процесуального права. Доцент кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидат юридичних наук Степан Білостоцький розповість про історичні фактори впливу на авторитет судової влади та кодифікацію правил суддівської поведінки та її значення. Заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник поспілкується з секретарями про етичні основи їх діяльності. Психолог Ольга Уралова проаналізує важливість тайм-менеджменту і навчить будувати кар’єрну стратегію. Фахівець-експерт з комунікацій в системі правосуддя Ольга Давид подискутує зі слухачами на тему ефективної комунікації. Начальник відділу організаційного забезпечення розгляду адміністративних справ та архіву Львівського окружного адміністративного суду Оксана Котовська розповість про методику роботи секретаря судового засідання з матеріалами судових справ, формування справ та дії секретаря під час розгляду справи. Керівник регіональної служби підтримки в Львівській області Державного підприємства “Інформаційні судові системи” Мартин Герасим розгляне проблемні питання обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, питання використання технічних засобів у роботі суду, підкреслить важливість інформаційних технологій в судовій діяльності. Доцент кафедри української мови Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидат філологічних наук, доцент Марія Білоус, доцент кафедри менеджменту та соціальних наук Львівського навчально-наукового інституту ДЗВНЗ “Університет банківської справи”, кандидат філологічних наук, доцент Надія Дзендзюра опрацюють мовленнєвий етикет державного службовця, проведуть пунктуаційно-орфографічний практикум та поспілкуються про значення мовленнєвого етикету в повсякденному житті та професійній діяльності. Доцент кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидат юридичних наук Степан Білостоцький розповість про історичні фактори впливу на авторитет судової влади та кодифікацію правил суддівської поведінки та її значення.