Національна школа суддів України

16 жовтня 2020 р. Правила роботи в умовах карантину

16 жовтня 2020 року Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України провело онлайн семінар для працівників апаратів судів на тему: Робота суду в умовах надзвичайних ситуацій. Особливості роботи суду в умовах карантину”. 

Навчальний захід відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка зазначила, що Україна, і судова система зокрема, живе за новими правилами з обмеженнями, спрямованими на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Однак, доступ до правосуддя та належне здійснення судочинства повинно бути забезпечено за будь-яких умов. Тому змістовне наповнення семінару спрямовано на отримання його учасниками знань і навичок, які будуть прикладними в їхній роботі за умови настання як надзвичайних ситуацій, так і в умовах карантину.

Семінар провели суддя Львівського апеляційного суду у відставці Наталія Курій, суддя Авдіївського міського суду Донецької області Олена Панченко та суддя, голова Миколаївського районного суду Львівської області Володимир Павлів, провідний спеціаліст Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України, сертифікований тренер Тараса Лопушинського.

Семінари такої тематики допомагають працівникам судів обрати та застосувати в надзвичайних ситуаціях правильний варіант поведінки та алгоритм дій задля забезпечення  безпеки людей, які перебувають у приміщенні суду, звести до мінімуму загрози їх здоров’ю та життю, забезпечити функціонування суду та безперервний доступ громадян до правосуддя.

Із повним текстом програми семінару можна ознайомитися тут.