Національна школа суддів України

11–15 березня 2019 р. Взаємодія працівників апаратів судів

11–15 березня 2019 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку помічників суддів загальних та апеляційних судів.

Підготовку відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка поспілкувалася з помічниками суддів про зміни в судовій системі як наслідок реформування гілки влади, закликала слухачів бути активними та допитливими, що сприятиме розкриттю найактуальніших для них питань, коротко ознайомила із програмою заходу. Заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України Галина Юровська наголосила на тому, що посада помічника судді передбачає значний об’єм довіри судді та зобов’язує до постійного підвищення рівня кваліфікації та самовдосконалення.

Викладачами для проведення підготовки запрошено суддів Ольгу Бородійчук, Ольгу Чопик, Олесю Нагірну, Андрія Головатого, Оксану Беспальок, Тараса Котормуса, Вікторію Корецьку, Людмилу Фролову, доцента кафедри української мови Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидата філологічних наук Марію Білоус, доцента кафедри менеджменту та соціальних наук Львівського навчально-наукового інституту ДЗВНЗ “Університет банківської справи”, кандидата філологічних наук Надію Дзендзюру, головного психолога  Центру “Жіночі перспективи” Світлану Бєляєву, експертку з комунікацій у системі правосуддя, члена Національної спілки журналістів Ольгу Давид.

Помічники суддів розглянуть питання щодо матеріального та процесуального права, обговорять тайм-менеджмент та правила керування власним часом з метою уникнення психологічного перевантаження та професійного вигорання, повторять правила правопису та подискутують на тему змін до сучасного українського правопису, а також навчаться комунікувати із предствниками ЗМІ і виходити з кризових ситуацій під час такого спілкування.