12 лютого 2026 року вебінар для суддів місцевих судів і помічників суддів місцевих та апеляційних судів “Особливості призначення та організації проведення судових експертиз”
Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України 12 лютого 2026 року проводить вебінар “Особливості призначення та організації проведення судових експертиз”
Запрошуються судді місцевих судів і помічники суддів місцевих та апеляційних судів
Реєстрація здійснюється за посиланням
Посилання для приєднання до відеоконференції у програмі «Zoom» буде надіслано зареєстрованим учасникам на електронні адреси вказані під час заповнення реєстраційної гугл-форми.
З програмою вебінару можна ознайомитися на сайті НШСУ за 7 днів до початку його проведення у розділах:
- «Діяльність» – «Підвищення кваліфікації суддів» – «Програми періодичного навчання суддів»;
- «Діяльність» – «Підготовка працівників апаратів судів» – «Програми підготовки».
За додатковою інформацією можна звертатися до працівників Дніпровського регіонального відділення НШСУ на електронні адреси: rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua та dniprovske_rv@ukr.net.
Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Судова влада України
Вища рада правосуддя