Національна школа суддів України

Підготовка до кваліфікаційного оцінюванняЗавантажитиЗбірник вміщує усталену практику Європейського суду з прав людини, викладену у рішеннях щодо України, які є найбільш важливими для національної судової практики. Зібрання містить витяги з 37 рішень ЄСПЛ, розташованих за статтями Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
Збірник рекомендований для суддів, а також стане корисним для кандидатів на посаду судді під час проходження ними спеціальної підготовки та складання кваліфікаційного іспиту. 
Збірник є продовженням попереднього видання витягів з рішень ЄСПЛ, опублікованого у січні 2018 року на веб-сайті Національної школи суддів України.
Інформація підготовлена станом на червень 2018 року.
Збірник вміщує усталену практику Європейського суду з прав людини, викладену у рішеннях щодо України, які є найбільш важливими для національної судової практики Збірник містить витяги з 51 рішення ЄСПЛ, розташованих за статтями Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Збірник рекомендований для суддів, а також стане корисним для кандидатів на посаду судді під час проходження ними спеціальної підготовки та складання кваліфікаційного іспиту. Інформація підготовлена станом на січень 2018 року.                     Завантажити

Збірник вміщує усталену практику Європейського суду з прав людини, викладену у рішеннях щодо України, які є найбільш важливими для національної судової практики. Зібрання містить витяги з 37 рішень ЄСПЛ, розташованих за статтями Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.Збірник рекомендований для суддів, а також стане корисним для кандидатів на посаду судді під час проходження ними спеціальної підготовки та складання кваліфікаційного іспиту. Збірник є продовженням попереднього видання витягів з рішень ЄСПЛ, опублікованого у січні 2018 року на веб-сайті Національної школи суддів України.Інформація підготовлена станом на червень 2018 року.