Національна школа суддів України

Досудове розслідування та судовий розгляд в умовах воєнного стану в Україні

12 серпня 2022 року Національна школа суддів України провела онлайн–засідання групи розробників матеріалів семінару для суддів “Особливий режим досудового розслідування, судового розгляду в умовах воєнного стану: виклики сьогодення”.

Обговорення модерувала заступниця начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України Ольга Короткова, яка окреслила учасникам основну мету та завдання робочої зустрічі.

До участі в розробці семінару долучились судді Ольга Булейко, Ірина Шаповалова, Світлана Муратова та працівниця Національної школи суддів України Юлія Найденко.

Під час засідання розробники обговорили практичну складову здійснення досудового розслідування, судового розгляду в умовах воєнного стану в Україні, визначили коло проблемних питань, які можуть виникати у суддів з моменту введення воєнного стану та висловили думки щодо майбутньої структури семінару.

За результатами обговорення учасники визначились з рекомендаціями та подальшими кроками щодо змістовного наповнення семінару матеріалами.

Датою проведення наступної робочої зустрічі визначено 9 вересня 2022 року.