Національна школа суддів України

Професійний розвиток керівників апаратів судів

18–22 вересн 2017 року в місті Одесі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку керівників апаратів місцевих та апеляційних судів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

У ході підготовки слухачі розглянуть особливості застосування Закону України “Про публічні закупівлі”, основи антикорупційного законодавства, комунікаційну діяльність суду, організацію порядку проведення конкурсу на заняття посад державної служби, ведення діловодства та архівної справи в судах, а також  детально ознайомляться з алгоритмом дій керівництва суду у випадках тиску на суддів, вивчать інноваційні форми та методи, спрямовані на ефективне, якісне адміністрування в судах.

Окрім того, керівники апаратів судів оволодіють методикою оптимізації робочого часу, навчаться етичним основам судової діяльності та професійної етики працівників апарату суду, опанують правила поведінки у стресових ситуаціях.

Викладачами запрошено представників територіального управління Державної судової адміністрації в Одеській області, співробітників Національної школи суддів України,  суддів, психолога, фахівців у галузі держаної служби та архівної роботи.

Також для цієї ж категорії слухачів 21 вересня 2017 року буде проведено  семінар на тему: “Правове регулювання доступу до публічної служби”.