Національна школа суддів України

4 грудня 2019 р. Стратегічна комунікація

4 грудня 2019 року Національна школа суддів України спільно з Радою суддів України за підтримки Консультативної місії ЄС в Україні провела в місті Львові тренінг для суддів–спікерів: “Зв’язки з громадськістю в судах”.

Тренінг відкрили директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна, суддя, голова Восьмого апеляційного адміністративного суду Олег Заверуха та радник із стратегічних комунікацій КМЄС  (Данія) Хассе Ресенбро. Вони наголосили на актуальності теми тренінгу та необхідності якісного інформування громадськості про діяльність судової влади, без спотворення та викривлення інформації.

Викладачами для проведення зазначеної підготовки залучені суддя Львівського окружного адміністративного суд Олександр Сасевич, представниця прес–служби Ради суддів України (органів суддівського самоврядування) Ольга Какауліна та радник із стратегічних комунікацій КМЄС Ільмар Кахро (Естонія).

Упродовж тренінгу судді–спікери опрацювали питання, що стосуються:

-  завдань судді–спікера та його співпрацю з відділом комунікацій/прес– секретарем

-  антикризового менеджменту суду, роботу з інформаційними викликами;

принципів налагодження плідної співпраці зі ЗМІ та інструменти такої комунікації

-  резонансних судових справ і комунікаційних стратегій.

Частину тренінгу було присвячено набуттю суддями–спікерами практичних навичок, а саме правилам “ефективного” інтерв’ю: підготовці перед інтерв’ю, мові  тіла, техніці роботи зі складними запитаннями.

Під час практичної складової тренінгу судді отримали рекомендації як потрібно працювати із медіа та ознайомились із типовими тактиками, що застосовують журналісти.