Національна школа суддів України

5 жовтня 2017р. Поведінка в конфліктних ситуаціях та комунікація в трудовому колективі

5 жовтня 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить для працівників апаратів судів семінар на тему: “Психологічна адаптація працівника апарату суду до професійної діяльності”.

Вступними словами семінар відкрила директор регіонального відділення Оксана Польна, яка наголосила на значенні професіоналізму працівників апаратів судів та на впливі результатів їх роботи на авторитет суду.

Для проведення семінару  запрошено психолога Світлану Бєляєву та суддю господарського суду Львівської області Ірину Козак.

Під час семінару працівники апаратів судів  прослухають лекції, в основу яких закладено рекомендації психологів щодо збереження особистого внутрішнього та трудового ресурсу, навчаться практично уникати конфліктів та розв’язувати ситуації, які уже виникли чи загострились, обговорять  найактуальніші теми повсякдення та отримають відповіді на запитання, пов’язані з професійною поведінкою.

З метою отримання працівниками апаратів судів необхідних у професійній діяльності знань та умінь щодо ефективного подолання стресів і запобігання внутрішньому вигоранню Львівським регіональним відділенням заплановано чотири семінари на цю тему.

Після завершення семінару кожному учаснику буде вручено  Сертифікат Національної школи суддів України.