Національна школа суддів України

15 листопада 2017 р. Особливості розгляду та правове регулювання корпоративних спорів

15 листопада 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для суддів господарських судів на тему: “Проблемні питання, що виникають під час розгляду господарськими судами корпоративних спорів”.

У семінарі беруть участь судді господарських судів Волинської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської та Тернопільської областей.

Відкриваючи захід, директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна наголосила на актуальності тематики семінару та висловила сподівання щодо високої результативності його роботи.

Для проведення семінару запрошено  суддю Львівського апеляційного господарського суду Світлану Бойко, суддю Господарського суду Тернопільської області Володимира Гевка, начальника відділу забезпечення роботи секретаря судової палати управління забезпечення роботи першої судової палати Вищого господарського суду України Олесю Лукомську, головного експерта з правознавства Благодійної організації “Центр комерційного права” Юрія Попова та директора правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка Володимира Цікала.

Відповідно до програми семінару учасники ознайомляться з особливостями  розгляду справ у спорах, що виникають із корпоративних відносин, за правилами зміненого Господарського процесуального кодексу України, розглянуть сучасні тенденції в захисті корпоративних прав та обговорять питання щодо особливостей розгляду цієї категорії спорів у цілому.

Також судді пройдуть тестування за допомогою клікерів, виконають ситуативні завдання з розгляду оцінки та аналізу модельованих корпоративних спорів та обговорять із колегами результати виконання завдань.

Після завершення семінару кожному учаснику буде вручено Сертифікат Національної школи суддів України.