Національна школа суддів України

Особистість, довіра і лідерство

22-25 травня 2018 року у місті Львові Національна школа суддів за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя” проводить триденний тренінг для голів судів з питань лідерства та управління.

Відкрили тренінг ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук та керівник програми  USAID "Нове правосуддя" Девід Вон. Вони висловили сподівання, що захід буде цікавим, корисним, і сприятиме формуванн. міцної управлінські команди в судах.

Учасники тренінгу розглянуть складові поняття лідерства у контексті сучасного стану українського судочинства, ознайомляться з результатами міжнародних досліджень щодо характеристик лідерів та їх сприйняття, визначать вираженість своїх лідерських якостей. Очільники судів навчаться формувати спільне з колегами бачення розвитку суду, забезпечувати ефективну співпрацю персоналу та створювати робоче середовище, в якому заохочуватимуться інновації й впроваджуватимуться нові ідеї для вдосконаленні роботи суду.

 Тренінг проводить доктор Морін Конер, професор Університету штату Мічиган. На запрошення нашої програми перед учасниками також виступатимуть один із лідерів судової системи США, суддя Тімоті Тимкович, голова Апеляційного суду 10-того федерального округу, та суддя Верховного Суду Ганна Вронська.