Національна школа суддів України

14 листопада 2019 р. Основні цінності правосуддя України та Нідерландів

14 листопада 2019 року в місті Львові проректор Володимир Мазурок узяв участь у початку роботи семінару–дискусії українських та голландських колег “Основні цінності правосуддя і доброчесності”, який є складовою проекту “Судді – суддям. Сервісноорієнтовані суди на заході України”, що фінансується Програмою МАТРА Королівство Нідерландів та реалізується Центром політико–правових реформ, Центром міжнародної правової співпраці, Українським католицьким університетом у співпраці з Національною школою суддів України.

Протягом двох днів мають відбутися відкриті дискусії між українськими та голландськими колегами про значення основних цінностей правосуддя та доброчесності для повсякденної роботи та життя суддів України та Нідерландів.

Керівниця Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України Оксана Польна звернула увагу на приклади співпраці українських і нідерландських колег.

Старший менеджер проектів CILC Ліно Бросіус окреслив цілі та зробив огляд програми.

Джонатан Соегарно розкрив питання “Як викликати довіру до судів?” і “Чого люди очікують від суддів?”.

Рут ван дер Пол розповів учасникам семінару про основні цінності правосуддя, розмістив їх величину у певному порядку за ступенем важливості та зазначив про важливість доброчесності.

У ході проведення семінару українські судді повідомили про основні цінності правосуддя, які мають значення для повсякденної роботи та життя суддів України, обговорили судові моральні дилеми та навели їх приклади, як на робочому місці, так і в особистому житті тощо.