Національна школа суддів України

3–7 червня 2019 р. Мовний етикет суддів

3–7 червня 2019 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку суддів місцевих загальних судів.

З початком підготовки суддів привітала виконувачка обов’язків очільниці Львівського регіонального відділення Галина Манюк, яка ознайомила їх з програмою підготовки, у процесі якої  судді зможуть обмінятися практичним досвідом та одночасно отримати приємні враження від спілкування з колегами.

Викладачами на заняттях будуть судді – Ольга Бойко, Ірина Незнамова, Вікторія Бучківська, Тетяна Денисюк, Інна Порозова, Андрій Савчак і Зоряна Оприско, науковці – Марія Білоус, Надія Дзендзюра, Степан Білостоцький, психологи – Зоряна Кошулинська, Володимир Гуцал, Ольга Уралова, адвокати – Барбара Калюжна та Юлія Грушицька.

Судді впродовж тижня пройдуть два обов’язкові тренінги: “Практичні  аспекти  розмежування різновидів  множинності злочинів – повторюваність, сукупність та рецидив злочинів” і “Право  на  повагу  до  приватного  і  сімейного  життя: застосування  статті  8  Конвенції  про  захист  прав  людини  і основоположних свобод”.

Підготовку суддів було розпочато вивченням мовленнєвого етикету у професійній діяльності та труднощів українського правопису при складанні проектів судових документів. Відповідно до програми тижневої підготовки, слухачі та слухачки також опрацюють практичні питання застосування матеріального та процесуального права, Бангалорських принципів поведінки суддів при вирішенні суперечливих ситуацій, подискутують щодо форм впливу на суд і способи захисту незалежності судової влади.

Уся тижнева підготовка суддів побудована на засадах інтерактивності, як основного елемента якісної суддівської освіти. Передбачено дискусії, обговорення, опрацювання модельних справ і вирішення практичних завдань.