Національна школа суддів України

27 вересня 2019 р. Модельні суди

27 вересня 2019 року Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України у співпраці з Проектом ЄС “Підтримка реформ з верховенства права в Україні (ПРАВО-JUSTICE)”  провело семінар для голів та керівників апаратів судів на тему: “Модельні рішення для судів”.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися очільниця Львівського регіонального відділення Оксана Польна, заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник та міжнародна головна  експертка з питань судової реформи Проекту “Право-Justice” Анна Адамска-Галлант.  

Оксана Польна подякувала представникам проекту  “Право-Justice” та керівництву ТУ ДСА в Львівській області за тривалу співпрацю та можливість провести новий та цікавий захід для представників судової гілки влади на базі регіонального відділення.

Про історію створення “модельних” або “зразкових” судів нагадала Марія Коник та підкреслила, що сьогодення ставить високі вимоги до функціонування суду.

Анна Адамска-Галлант представила викладачів – міжнародних експертів Проекту “Право-Justice” Ірину Урюмову,  Даріуша Сілецького і Рафала Дунала та наголосила на тому, що важливим для створення зразкових судів є наявність відповідних загальних стандартів для установ суду.

Семінар пройшов у форматі обговорення, під час якого було розглянуто питання щодо надання якісних судових послуг, роботу служби підтримки вразливих потерпілих та свідків, безпеки суду та ІТ-рішення в модельному суді.