Національна школа суддів України

17 грудня 2019 р. Кращі практики адміністрування

17 грудня 2019 року в  місті Львові місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України у співпраці з Проєктом “Право-Justice проведено семінар для керівників апаратів, заступників керівників апаратів судів та відповідальних осіб за кадрову політику в судах міста Львова та Львівської області на тему:  “Вдосконалення бізнес-процесів та HR менеджменту в судах”.

Привітавши учасників заходу, директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна подякувала Проєкту “Право-Justice” та його експертам за внесок, який вони роблять для розвитку освіти суддів та працівників апаратів судів. “Запропонована Вашій увазі тема – нова та цікава, а метою семінару є  виокремлення та аналіз типових та уніфікованих процесів, які відбуваються в кожному суді задовго до безпосереднього розгляду справи суддею ”, – зазначила очільниця регіонального відділення.

Начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Віктор  Дейнека подякував Проєкту “Право-Justice” та Національній школі суддів України за співпрацю і роботу над завжди актуальними темами щодо організації роботи судів.

Міжнародна головна експертка з питань правосуддя  Проєкту “Право-Justice” Анна Адамська-Галант  зазначила, що їй приємно працювати з працівниками судової системи України, та підкреслила, що сьогоднішній захід спрямовано на обговорення різних організаційних можливостей роботи, які вплинуть на якість роботи як працівників кожного суду, так і сприятимуть створенню загальної позитивної атмосфери для його відвідувачів. 

Провели семінар експерти Проєкту “Право-Justice” Ярослав Гвіздак та Оксана Лесик.

Під час семінару було проведено аналіз та узагальнення кращих європейських практик в організації бізнес-процесів у судах й управлінні персоналом, а також огляд інтегрованої стійки реєстрації для вдосконалення бізнес-процесів у суді.