Національна школа суддів України

8–9 лютого 2018 р. Комунікація в судах – гарантія зміцнення довіри до суду

8–9 лютого 2018 року в місті Івано-Франківську Львівське регіональне відділення спільно з українсько-канадським Проектом “Підтримка судової реформи” проводить для суддів-спікерів та прес-секретарів судів семінар на тему: “Комунікаційна діяльність суду”.

Розпочали семінар в. о. директора Львівського регіонального відділення Юлія Квасниця, головний спеціаліст відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів загальної юрисдикції та бібліотечно-видавничої діяльності Ольга Кузьміна. У вітальному слові голова Апеляційного суду Івано-Франківської області Богдан Гриновецький наголосив на актуальності теми, подякував учасникам за проявлену цікавість до семінару і побажав плідної роботи. Суддя Львівського окружного адміністративного суду, кандидат юридичних наук, голова комітету Ради суддів України з питань комунікації Олександр Сасевич висвітлив мету та завдання семінару, зосередив увагу учасників на основних питаннях. Головний спеціаліст прес-служби органів суддівського самоврядування Ольга Какауліна ознайомила з регламентом заходу.

У ході семінару судді вивчать питання щодо організації комунікаційної діяльності суду, ролі, завдань та сфери відповідальності голови суду, судді-спікера та прес-секретаря, розглянуть розподіл функцій між суддями та працівниками суду, які відповідальні за побудову ефективної взаємодії судів із громадськістю. Увагу учасників семінару буде зосереджено на питаннях щодо іміджу та поведінки суддів у комунікації зі ЗМІ, щодо встановлення та підтримки плідної співпраці з регіональним прес-центром, використання соціальних медіа в роботі суду.

Під час роботи в малих групах судді та працівники апаратів судів побудують схему організації комунікаційної діяльності в суді, розроблять комунікаційний план для визначеної цільової аудиторії, сформулюють повідомлення для прес-брифінгу. Результати роботи в малих групах презентують колегам та обговорять найбільш актуальніші питання з практики суддів та працівників апаратів судів.

Наприкінці семінару учасники поділяться враженнями від заходу та отримають Сертифікат Національної школи суддів України.