Національна школа суддів України

16–17 листопада 2017 р. Комунікація судів зі ЗМІ – як інструмент підвищення авторитету судової влади в українському суспільстві

16–17 листопада 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить для працівників апаратів судів семінар на тему: “Зв’язки з громадськістю в судах”.  

Відкриваючи  захід,  директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна  повідомила, що семінар такої тематики для працівників апаратів судів є підсумковим у поточному році. Директор висловила сподівання на досягнення бажаного результату, а саме зміцнення авторитету суду шляхом налагодження комунікації між судами та представниками ЗМІ та представила викладачів – суддю Львівського окружного адміністративного суду, члена Ради суддів України Олександра Сасевича, суддю, голову Миколаївського районного суду Львівської області Володимира Павліва, прес-секретаря Господарського суду Львівської області Наталію Шайду, фахівця-експерта з комунікацій у системі правосуддя Ольгу Давид та психотерапевта Ольгу Уралову.

Програму семінару наповнено лекційним матеріалом щодо проблемних питань авторитету судової влади в українському суспільстві, побудови стратегічної та ефективної комунікації, етики спілкування з відвідувачами суду, зокрема з людьми з інвалідністю.

Під час виконання практичних завдань працівники апаратів судів навчаться написанню прес-релізу і прес-анонсу, розглянуть аспекти взаємодії прес-секретарів із представниками мас-медіа.

Також учасники семінару розглянуть типи кризових ситуацій та управління ними на прикладі конкретних професійних випадків. Разом із психологом працівники апаратів судів проаналізують способи ефективного подолання психологічних бар’єрів у конфліктних ситуаціях.

Семінари на тему зв’язків зі ЗМІ стимулюватимуть представників судів зосереджувати увагу на комунікації як основному елементі авторитету судової влади і стануть важливим знаряддям зміцнення незалежності та відкритості суду перед суспільством.