Національна школа суддів України

2 лютого 2018 р. Житлові спори: новели та особливості

2 лютого 2018 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для суддів місцевих загальних судів на тему: “Проблемні питання, пов’язані з процесуальними особливостями розгляду справ, що виникають із житлових спорів”.  

Відкриваючи захід, директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна привітала суддів  та наголосила на тому, що тема семінару є актуальною, про що свідчать відгуки слухачів у анкетах. Також директор представила викладачів – суддю Апеляційного суду Харківської області Ларису Швецову та суддю Перечинського районного суду Закарпатської області Вадима Чепурнова.

Під час заходу судді розглянуть питання щодо законодавства України, яке регулює житлові правовідносини, із врахуванням практики Європейського союзу з прав людини, процесуальні питання щодо розгляду житлових спорів, видачі ордеру та визнання ордеру недійсним, а також питання щодо правового статусу службового житла і виселення.

Програмою семінару передбачено перегляд відеороликів та їх обговорення, виконання практичних завдань, презентацію навчальної справи та дискусії щодо спірних питань зі судової практики. Для закріплення теоретичного матеріалу судді візьмуть участь в експрес-опитуванні за допомогою клікерів.