Національна школа суддів України

20 жовтня 2017 р. Етика працівників апаратів судів

20 жовтня 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для працівників апаратів судів на тему: “Особиста, професійна та організаційна етика працівника апарату суду”.

Відкриваючи захід, директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна наголосила на актуальності цієї тематики для працівників апаратів судів усіх юрисдикцій та представила викладачів –  суддів Інну Плахтій та Ганну Шендрікову, заступника начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марію Коник та психолога Олену Кальбус.

У ході семінару слухачі розглянуть основи етики поведінки державного службовця, як невід’ємної складової суспільної довіри, обговорять приклади конфлікту інтересів у діяльності апарату суду, детально проаналізують поведінку працівника апарату суду в стресовій ситуації. Працівники апаратів судів виконають практичні завдання та презентують результати виконання колегам у групі. Із психологом слухачі пропрацюють деякі вправи для підтримання психологічного здоров’я.

На завершення семінару працівники апаратів поділяться враженнями від участі у заході та отримають Сертифікати Національної школи суддів України.