Національна школа суддів України

9 квітня 2019 р. Забезпечення безперервної діяльності та готовності суду до надзвичайних ситуацій

9 квітня 2019 року в місті Львові місцевим регіональним відділення Національної школи суддів України на базі Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області проведено семінар для працівників апаратів місцевих судів міста Львова та Львівської області на тему: “Забезпечення безперервної діяльності та готовності суду до надзвичайних ситуацій”.

Відкривав захід вступним словом начальник Територіального управління державної судової адміністрації України в Львівській області Віктор Дейнека, розповідав про ініціативу проведення даного заходу в силу необхідності нарощення готовності судів працювати в умовах надзвичайних ситуацій. Представляв викладачів курсу - заступницю начальника Територіального управління державної судової адміністрації України в Львівській області Марію Коник, керівника апарату Галицького районного суду м. Львова Олену Рут, керівника апарату Миколаївського районного суду Львівської області Мар’яну Дмитречко, провідного спеціаліста Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України Тараса Лопушинського.

Програмою заходу було заплановано подання теоретичного матеріалу. Проте, основну увагу було зосереджено на практичному закріпленні тематичних питань, а саме розв’язку вправ та завдань. Це допомогло виявити слабкі моменти обізнаності аудиторії в даній тематиці і заповнити інформаційні прогалини щодо правил поведінки працівників апаратів судів у час виникнення надзвичайної ситуації.

Учасники працювали як назагал так і малих групах. Ділилися досвідом і мали змогу ставити запитання викладачам.