Національна школа суддів України

8 вересня 2020 р.Звести ризики до мінімуму

8 вересня 2020 року Національна школа суддів України в режимі онлайн проводить семінар для працівників апаратів судів на тему: Робота суду в умовах надзвичайних ситуацій. Особливості роботи суду в умовах карантину”.

Відкриваючи захід директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна зазначила що, кожен працівник суду повинен бути обізнаним та володіти необхідними знаннями для належного реагування у випадку виникнення надзвичайної ситуації під час перебування його на робочому місці.

 Під час семінару належної уваги буде приділено і питанням безпеки та роботи судів під час карантину, адже і за таких умов робота установи повинна бути збалансованою: тут повинні дотримуватися як правила безпеки задля охорони здоров’я кожного хто перебуває в приміщенні суду, так і повинно бути забезпечене гарантоване право кожного хто звернувся в суд на судовий захист, підсумувала керівник відділення.

Для проведення семінару для працівників апаратів судів запрошено голову Миколаївського районного суду Володимира Павліва, суддю Львівського апеляційного суду у відставці Наталію Курій, суддю Авдіївського міського суду Донецької області Олену Панченко, а також, провідного спеціаліста  Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України, сертифікованого тренера Тараса Лопушинського.

Учасниками семінару опрацьовано зокрема такі питання:

  • особливості роботи працівника апарату суду в умовах карантинного режиму;
  • порядок дій і засоби безпеки у разі виникнення надзвичайної ситуації та при загрозі появи озброєного нападника;

здатність суду реагувати та відновлювати свою роботу після надзвичайної ситуації.