Національна школа суддів України

8 травня 2020 р. Етика та комунікація для судових охоронців

8 травня 2020 року Національна школа суддів України та Консультативна місія Європейського Союзу провели онлайн семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Очільниця Львівського регіонального відділення Оксана Польна висловила впевненість в тому, що проведення занять у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу забезпечить безпеку та створить належний захист усім учасникам судових процесів і відвідувачам судів.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області Володимир Семенина зазначив, що належний рівень підготовки співробітників Служби судової охорони під час виконання ними своїх обов’язків є складовою, яка впливає на оцінку та сприйняття судової системи держави. Тому знання, отримані на семінарі, будуть корисними у професійній діяльності колег.

Загальна характеристика судової системи України, принципи її організації та місце Служби Судової охорони в системі правосуддя – ці питання розкрила у своїй  презентації Оксана Польна.

Викладачами семінару були також радник,  тренер із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс та експерта з питань регіонального співробітництва  цього представництва Лідія Дужич, заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник і експертка з комунікацій в системі правосуддя, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид.

У ході дистанційного семінару співробітниці та співробітники Служби судової охорони мали можливість вивчити питання щодо професійної етики у своїй діяльності, основні аспекти комунікації з громадськістю та представниками ЗМІ.