Національна школа суддів України

8 травня 2018 р. На шляху до професії

8 травня 2018 року в Національній школі суддів України проводиться підсумкове оцінювання успішності ІІ блоку Програми спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді “Цивільне судочинство”.

Виконання практичних завдань за підсумками ІІ блоків Програми полягає в підготовці слухачем проекту рішення суду на підставі матеріалів модельних судових справ, з дотриманням вимог, установлених чинним законодавством.

Підсумковий контроль успішності у Львівському регіональному відділенні проводиться за участі проректора з науково-дослідної роботи Національної школи суддів України Наталії Шукліної. Перед початком підсумкового контролю Наталія Георгіївна та директор відділення Оксана Польна привітали учасників спеціальної підготовки, висловили сподівання, щодо високого рівня знань майбутніх кандидатів на посаду судді в цій галузі та побажали успіхів у виконанні практичного завдання.

Наталія Шукліна зазначила, що усі тренінги блоку Цивільне судочинство були розроблені досвідченими суддями і науковцями та спрямовані на те, щоб виробити та закріпити навички підготовки якісних судових рішень кандидатами у майбутньому.

Також проректор наголосила, що законне рішення суду -  це завжди результат справедливого процесу, правильної оцінки доказів та правильного застосування норм права.

У складі експертної групи, які залучені до проведення підсумкового контролю – судді у відставці Тетяна Гірник та Ігор Бермес, суддя Ганна Шендрікова.