Національна школа суддів України

8–9 листопада 2017 р. Стандарти відкритості правосуддя

8–9 листопада 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для працівників апаратів судів на тему: “Зв’язки з громадськістю в судах”.  

Відкриваючи захід, директор регіонального відділення Оксана Польна представила викладачів – суддю Львівського окружного адміністративного суду, члена Ради суддів України Олександра Сасевича, суддю, голову Миколаївського районного суду Львівської області Володимира Павліва, прес-секретаря Господарського суду Львівської області Наталію Шайду, фахівця-експерта з комунікацій у системі правосуддя Ольгу Давид та психотерапевта Ольгу Уралову.

У ході семінару працівники апаратів судів розглянуть проблеми підвищення авторитету судової влади в українському суспільстві та міжнародно-правові стандарти відкритості правосуддя, удосконалять знання з етики спілкування з відвідувачами судів та правила етичного спілкування з відвідувачами судів, які мають інвалідність.

Учасники семінару проаналізують роль прес-секретаря як основної фігури у взаємодії суду та ЗМІ та сформулюють взірець організації медіа-супроводу діяльності суду.

Окрім цього, працівники апаратів судів виконають низку практичних завдань та отримають практичні поради психолога щодо формування навичок упевненої поведінки та ефективної комунікації, подолання психологічних бар’єрів у конфліктних ситуаціях.