Національна школа суддів України

7 травня 2020 р. Міжособистісні відносини у колективах

7 травня 2020 року Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України провело семінар для працівників апаратів судів на тему: “Вплив конфліктних ситуацій на ефективність роботи колективу суду”.

З метою запобігання поширенню інфекційних захворювань, спричинених гострою респіраторною хворобою COVID-19, семінар для працівників апаратів судів західного регіону України  І та ІІ інстанцій усіх спеціалізацій проводився  із використанням онлайн додатку ZOOM, що забезпечило можливість  участі у ньому 101 слухача.

Захід привітанням відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка зазначила, що  кожна людина будучи учасником суспільних відносин у різних сферах життєдіяльності прагне досягнути своєї мети. Однак люди, що об’єднані в певні соціальні “великі” та “малі” групи так чи інакше зустрічають супротив або тиск у певних ситуаціях, що в свою чергу призводить до виникнення конфлікту. Саме тому, Львівське регіональне відділення приділяє таку велику увагу цій темі, - підкреслила директор.

Для проведення семінару для працівників апаратів судів запрошено психолога, волонтера Кризової психологічної служби м. Львова, члена правління “ГО Асоціації EMDR в Україні – Фахове об`єднання зі спеціальної травмотерапії”,  магістра філософії Ольгу Уралову.

Фаховий тренер опрацювала з його учасниками питання структури та типології особистості, причини порушення комунікації у колективах та конфліктні стилі поведінки. Також під час заходу  слухачі навчилися проводити самоаналіз конфлікту.

Попри незвичний формат заходу серед учасників відбувались дискусії та проведено практичні завдання задля тренування  навичок поведінки при виникненні конфліктних ситуацій.

По завершенню семінару працівники апаратів судів володітимуть базовими практичними техніками управління конфліктами у професійній площині.