Національна школа суддів України

31 липня 2018 р. Жіноче лідерство та професійна ефективність

31 липня 2018 року в місті Львові місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України спільно із Центром “Жіночі перспективи” в рамках Проекту “Нове правосуддя” за фінансової підтримки USAID проведено семінар для керівників, заступників керівників апаратів, начальників відділів місцевих та апеляційних судів Львівської області на тему: “Жіноче лідерство та професійна ефективність”.

Захід відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна (модератор семінару), яка коротко розповіла про зародження ідеї проведення семінару цієї тематики, звернулась до учасниць із проханням бути активними та  представила колегу-тренера – заступника голови Центру “Жіночі перспективи”, психолога, психотерапевта Марту Чумало.

Учасниці семінару виконали низку практичних та творчих вправ, що допомагають розкрити певні аспекти професійного й особистого життя та впливають на результативність у роботі, обговорили гендерні основи жіночого лідерства, вивчили правила комунікативної взаємодії та здорового прояву емоцій і розглянули моделі поведінки у кризових ситуаціях.

Також учасниці семінару обговорили секрети управління командою, збільшення продуктивності працівників і збереження дружньої атмосфери в малих та великих колективах.

Важливою частиною семінару був зворотний зв’язок між тренерами та учасницями, який передбачав обмін досвідом, зокрема в частині розуміння жіночого лідерства як запоруки ефективної продуктивної командної роботи.