Національна школа суддів України

3 листопада 2017 р. Єдність підходів до викладання

Темою “Особливості розгляду трудових спорів” завершується курс тренінгів для тренерів цивільного блоку як складової програми спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді.

3 листопада 2017 року науковий консультант Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, кандидат юридичних наук  Оксана Хотинська-Нор, суддя Ржищівського міського суду Київської області Андрій Потапенко, суддя Обухівського районного суду Київської області Олександр Тиханський під керівництвом заступника начальника відділу відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України, судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці, кандидата юридичних наук Галини Юровської презентували свої напрацювання стосовно актуальної теми, вивчення якої буде необхідним для майбутніх суддів. Особливості правового регулювання трудових відносин та розгляду цих справ, питання трудового договору, оплати праці, робочого часу та відпочинку, є нагальними у зв’язку з великою кількістю справ, які розглядаються національними судами.

Дуже доречними були поради тренерам Лілії Григор’євої, судді Верховного Суду України у відставці як досвідченого фахівця з цієї проблематики. Надзвичайно приємно розробникам отримувати високі оцінки своєї роботи, але вони розуміють, що попереду кропітка робота по доопрацюванню всіх матеріалів цивільного блоку з урахуванням пропозицій учасників тренінгів та останніх змін до процесуальних кодексів.

Підводячи підсумки проведених заходів при врученні сертифікатів, директор регіонального відділення Оксана Польна подякувала організаторам і розробникам за цікаву та змістовну роботу, акцентувала увагу на важливості співпраці та взаєморозуміння між всіма викладачами-тренерами у єдності підходів до викладання, що є запорукою успішності майбутнього навчання кандидатів на посаду судді.