Національна школа суддів України

29 листопада 2018 р. Наставництво в системі підготовки суддів в Україні

29 листопада 2018 року у Львівському регіональному відділенні міжнародний експерт Проекту ЄС “ПРАВО-JUSTICE” Драгомір Йорданов, судді Ольга Шаповалова та Михайло Вільгушинський зустрілися зі слухачами та слухачками спеціальної підготовки.

У ході зустрічі Ольга Шаповалова  зазначила, що Національна школа суддів України активно працює над змістовним наповненням програми підготовки майбутніх суддів і вдосконаленням її викладання. Вона також висловила упевненість, що під час проходження стажування в судах майбутні судді отримають безцінний досвід і проявлять свою активність.

“Викладацька команда попрацювала задля того, щоб стажування кандидатів на посади суддів у місцевих господарських судах пройшло продуктивно. Співпраця судді–коуча та слухача–стажиста є неодмінною умовою отримання корисного практичного досвіду”, – сказав Михайло Вільгушинський.

Драгомір Йорданов зазначив, що Національна школа суддів України докладає великих зусиль для підготовки коучів, оскільки наставництво є дещо новим явищем у системі підготовки суддів в Україні. Завдяки належній теоретичній і практичній підготовці претендентів на суддівські мантії буде досягнуто поставлених цілей.