Національна школа суддів України

28 серпня 2020 р. Особливості архівної справи у судах

28 серпня 2020 року Національна школа суддів України в режимі онлайн проводить семінар для працівників апаратів судів на тему: Організаційно-правові засади діяльності архівів у судах”.

Оксана Польна - директор Львівського регіонального відділення у вітальному слові зазначила що, учасники та учасниці семінару матимуть можливість опрацювати цілу низку питань, що виникають у сфері діловодства в процесі їх практичної діяльності, адже архівна справа є важливою складовою сферою життєдіяльності суспільства і суду зокрема, яка пов’язана із накопиченням, зберіганням, обліком архівних документів, а також використанням інформації, що в них міститься.

Для проведення семінару для працівників апаратів судів запрошено керівника апарату Львівського апеляційного суду Любов Літенець, директора Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидата історичних наук, доцента Василя Кметя, доцента кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидата юридичних наук Степана Білостоцького.

Під час семінару його учасникам буде запропоновано до вивчення такі питання:

  • міжнародні стандарти у сфері архівної справи
  • архів судової установи у мережі Національного архівного фонду. Структура Національного архівного фонду. Принципи комплектування та забезпечення державних архівних установ.
  • Організація архіву суду (персонал, інструктивна база, умови й терміни зберігання документів). Проблемні питання та практика їх вирішення.
  • Архівна евристика і електронне архівування документів. Особливості формування архівних електронних баз даних. Специфіка та перспективи електронного документообігу та зберігання електронних документів у судовій діяльності.