Національна школа суддів України

28 листопада 2017 р. Єдине планування без розбіжностей та конфліктів

28 листопада 2017 року в місті Івано-Франківську Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України спільно з українсько-канадським проектом “Підтримка судової реформи” проводить для суддів, голів та керівників апаратів судів Івано-Франківської області семінар на тему: “Ефективне управління судом”.

Захід відкрили директор регіонального відділення Оксана Польна та головний менеджер міжнародних програм Офісу Уповноваженого з федеральних судових справ Канади Наталія Городецька.

Для проведення семінару запрошені голова суду Ньюфаундленд і Лабрадор (Канада) Дерек Грін та старший спеціаліст із судового адміністрування суду Ньюфаундленд і Лабрадор Памела Райдер-Лахі.

Для збільшення ефективності впровадження міжнародного досвіду судового адміністрування в судах Івано-Франківської області для участі в семінарі запрошено голів та керівників апаратів судів. Це, на думку організаторів, забезпечить ефективну роботу, взаємне планування і, як наслідок, свідому та цілеспрямовану управлінську команду.

Учасники семінару прослухають лекції щодо створення невимушеної робочої атмосфери, розуміння суду як установи та його ролі, розбудови ефективних та дієвих судів шляхом зміцнення спільного лідерства керівників суду крізь призму суддівського та судового адміністрування, управління та делегування обов’язків, стратегічного бачення та планування покращення доступу до правосуддя, взаємодії суду з органами влади, розбудови командної роботи.

Під час роботи в малих групах учасники виконають практичні  вправи та презентуються результати своїх робіт для спільного обговорення з колегами.

Після завершення семінару кожному учаснику буде вручено Сертифікат Національної школи суддів України.