Національна школа суддів України

27 лютого 2020 р. Судочинство має бути безпечним

27 лютого 2020 року в місті Львові  Національна школа суддів України та Консультативна місія Європейського Союзу провели семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

На початку семінару директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна представила викладацьку команду, яка професійно підготовлена для передачі нових і корисних знань.

Радник, тренер з питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс, підкреслив, що Служба судової охорони є невід’ємною частиною системи правосуддя. “Без належного захисту судів  не можна говорити про незалежну судову систему взагалі, тому що судочинство не може бути належним, коли судді не відчувають себе у безпеці”, – наголосив він.

Основні аспекти фізичної доступності людей з інвалідністю до суду,  комунікація з громадськістю та  запобігання й вирішення конфліктних ситуацій – такі питання були предметом обговорення на семінарі.

Спікерами заняття були заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник, тренер проекту “Покращення рівня доступності правосуддя для людей з інвалідністю” Ольга Давид і головний  психолог Центру “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва.