Національна школа суддів України

27 листопада 2017 р. Ризики конфлікту інтересів у суді

27 листопада 2017 року у місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для суддів місцевих судів на тему: “Конфлікт інтересів у діяльності судді: антикорупційні стандарти та корупційні ризики”.

Привітали слухачів вступним словом викладачі – директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, суддя Львівського окружного адміністративного суду, Голова комітету Ради суддів України з питань комунікації Олександр Сасевич, суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Інна Плахтій, суддя Буського районного суду Львівської області Ганна Шендрікова та суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Андрій Жук.

На семінарі з актуальною тематикою, який проводиться вдруге для даної категорії слухачів, судді прослухають лекції на теми конфліктів у суді та їх впливу на авторитет судової влади, запобігання конфліктних ситуацій в світлі Бангалорських принципів поведінки суддів та Кодексу суддівської етики, розглянуть поняття конфлікту інтересів у розрізі професійної діяльності та способи їх врегулювання.

Окрім лекційного матеріалу, суддів залучатимуть до роботи в малих групах, а саме – вони розв’яжуть задачі та виконають практичні ситуативні завдання. Буде проведено опитування слухачів з використанням системи клікерів.

Наприкінці учасники семінару поділяться враженнями від участі у заході та отримають Сертифікати Національної школи суддів України.