Національна школа суддів України

27-28 листопада 2018 р. Збалансування всіх життєво важливих сфер життя для жінки-судді

27-28 листопада 2018 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України спільно з Громадською організацією “Центр “Жіночі перспективи” за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку USAID у рамках програми “Нове правосуддя” проводить для жінок-суддів місцевих та апеляційних судів семінар на тему: “Збалансування усіх життєво важливих сфер життя для жінок-суддів”.

Відкрила захід директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка модеруватиме даний захід. Висловила своє задоволення від долучення до впровадження ініціативи проведення  заходу для жінок-суддів. Тематика, як зазначила Оксана Польна, дещо відрізняється від традиційних заходів Школи правового спрямування, а носить здебільшого характер психологічної підтримки жінок-суддів, які окрім ролі матері, дружини, доньки, сестри виконують почесну роль судді під егідою Феміди. Баланс всіх сфер життя жінки забезпечує баланс усього колективу та, однозначно, сім’ї. Побажала суддям активної роботи та професійного задоволення від участі. Керівник  організаційного напрямку правового клубу “PRAVOKATOR” Міністерства юстиції України Тімур Канатаєв привітав учасниць і поділився запитами на високу результативність співпраці із Національною школою суддів України. Побажав учасницям отримати ключі до персонального успіху, сили та натхнення у майбутньому.

Проведе семінар для жінок-суддів заступниця голови Центру “Жіночі перспективи”, психолог, психотерапевт Марта Чумало.

Інтерактивна робота групи полягає у зворотному зв’язку і обговоренні кожного важливого та цікавого учасницям питання. Судді розпочнуть захід із висловлення очікувань. Обговорять потреби людини, визначать особисті кордони та навчаться говорити “ні”. Також судді подискутуюь про вибір життєвих пріритетів і поміркують про чинники, які призводять до професійного вигорання і визначать шляхи його уникнення.

Наприкінці семінару учасниці поділяться враженнями та особистим досвідом досягнення успіху у всіх сферах життя.