Національна школа суддів України

26 січня 2021 р. Гарантування безпечного судочинства

26 січня 2021 року Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу проводила онлайн семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Семінар відкрив проректор Володимир Мазурок, який зазначив, що сьогодні розпочинається серія онлайн-семінарів для співробітників Служби судової охорони в Івано-Франківській області.

У своїй презентації проректор звернув увагу на важливості ролі Національної школи суддів України в підготовці співробітників Служби судової охорони.

Директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна зазначила актуальність нових тем занять у 2021 році та їхню інтерактивність. 

Начальник Територіального управління Служби судової охорони  в Івано-Франківській області Андрій Маланій відзначив якість проведення занять та інтерес слухачів у проходженні підготовки, оскільки матеріал подається доступно і з використанням прикладів із практики.

Радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс наголосив на важливості роботи Служби охорони для гарантування здійснення судочинства.

Заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник розповіла про професійну етику працівників судів і правила спілкування працівників охорони з відвідувачами судів.

Головна психологиня  Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва розкрила тему конфлікту, зокрема,  сторін у судовому процесі, розповіла формули поведінки у стресових ситуаціях.

У проведенні семінару взяли участь експертка з питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич та експертка з комунікацій, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид, яка описала правила спілкування з відвідувачами судів – з людьми з інвалідністю.

Семінари для працівників Територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області буде проведено впродовж трьох днів.